REKLAMA / ADSENSE

TaxPlan UK Ltd - Księgowość, Podatki, Benefity

TaxPlan UK LTD jest autoryzowanym agentem HMRC z siedzibą w Broxburn. Polskie Biuro Księgowe w Broxburn świadczy usługi: Optymalizacja ZUS Rejestracja firmy Limited w Wielkiej Brytanii - oszczędności dla polskich przedsiębiorców.Więcej informacji na stronie www.taxplanuk.com Jako profesjonalne biuro rachunkowe oferujemy wszelkiego rodzaju usługi finansowe klientom prywatnym oraz małym i średnim firmom. Naszą specjalnością jest księgowość i podatki jak również doradztwo w zakresie biznesu i finansów.Profesjonalna księgowość dla firm, Benefity , podatki, doradztwo...

Szczegóły strony taxplanuk.co.uk:

Podlinkuj stronę taxplanuk.co.uk:

TaxPlan UK Ltd - Księgowość, Podatki, Benefity

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biura rachunkowe Poznań - Taxlex-Consulting »

  Biura rachunkowe Poznań - Taxlex-Consulting - biuro rachunkowo-podatkowe.Nasza firma istnieje już kilkanaście lat na rynku - przez ten czas wypracowaliśmy sobie pozycje lidera w naszej branży.

  Data dodania: 11 02 2009 · szczegóły wpisu »
 • Usługi ksiegowe - biuro rachunkowe »

  Biuro Rachunkowo-Usługowe oferuje kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości, kadr i płac oraz podatków, rozliczanie osób fizycznych. Udzielamy porad w zakresie prowadzonej działalności, weryfikujemy księgi, pomagamy w redagowaniu podań i odwołań, doradzamy w zakresie wyboru najlepszej formy opodatkowania.

  Data dodania: 27 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy »

  Kancelaria Podatkowa VAT powstała w 1995 r. i nieprzerwanie działa na rynku usług księgowych i doradztwa podatkowego. Prowadzona jest przez Katarzynę Sadurską zajmująca się doradztwem podatkowym od 1992 r., posiadającą status doradcy podatkowego (nr wpisu 03796) oraz uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
  Kancelaria Podatkowa VAT świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi finansowo - księgowej, doradztwa podatkowego oraz prowadzenia spraw kadrowo - płacowych i rozliczeń z ZUS.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • usługi księgowe Warszawa »

  Jeżeli księgowość nie jest Twoja mocną stroną, a Twoją głowę wciąż zaprzątają sprawy z nią związane, zaufaj tym, którzy kwestiami finansowymi Twojej firmy zajmą się w sposób rzetelny i doświadczony. Jeśli chciałbyś powierzyć księgowość swojej firmy w dobre ręce, możesz bez przeszkód powierzyć ją nam. Jako biuro rachunkowe Warszawa w sposób profesjonalny, z udziałem kompetentnych i doświadczonych specjalistów z z zakresu finansów, zarządzania, podatków i rachunkowości oferujemy najwyższej jakości usługi księgowe Warszawa, usługi rachunkowe Warszawa, kadrowo - płacowe, podatkowe i inne, byś Ty nie musiał się martwić o nic, jak tylko o biznesowy aspekt Twojej firmy. Nasze biuro rachunkowe z siedzibą w Warszawie stawia na indywidualne podejście do klienta, dlatego też oferujemy Ci dogodne warunki współpracy. Czy jesteś właścicielem prężnie działającego przedsiębiorstwa, czy prowadzisz małą firmę, my dostosujemy zakres usług do Twoich potrzeb. Usługi rachunkowe świadczone przez nasze biuro to usługi stojące na najwyższym poziomie, co gwarantuje doskonale wyszkolona i doświadczona w dziedzinie finansów, zarządzania, podatków i rachunkowości kadra pracownicza, gotowa pomóc Ci rozwiązać każdy problem.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Oferujemy profesjonalne usługi księgowe oraz zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy fachową obsługę dla spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowych oraz osób fizycznych. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe oraz pełną księgowość a także obsługę kadrowo-płacową oraz rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym. Usługi księgowe prowadzone są profesjonalnie na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Departament Rachunkowości Ministerstwa Finansów RP. Firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością zgodnie z obowiązującymi przepisami. Oddaj księgowość swojej firmy w ręce rzetelnego Biura rachunkowo-podatkowego, w którym kadra pracownicza posiada wyższe wykształcenie, wieloletnie doświadczenie a kultura osobista ułatwia współpracę z klientami. Serdecznie zapraszamy - 94-104 Łódź ul.Obywatelska 128/152 lok. 11.

  Data dodania: 28 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobra księgowa Zielona Góra »

  Z wielką przyjemnością oferujemy Państwu wszechstronną obsługę księgowo-podatkową oraz płacowo-kadrową. Obsługujemy firmy o różnorodnym profilu działalności, a także formie prawnej. Gwarantujemy wsparcie podczas zakładania nowej firmy a także pomagamy wybrać najbardziej optymalnego sposobu opodatkowania. Dysponujemy Certyfikatem Księgowym uprawniającym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydany przez Ministra Finansów RP oraz, stosownie do potrzeb wraz obowiązującymi przepisami, jesteśmy zabezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzoną przez nas działalnością. Księgowa Zielona Góra a także ogólnie biura rachunkowe jest bardzo pożądaną działalnością w Zielonej Górze. Naturalnie tylko wtedy jeżeli, że zna się na swojej pracy.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gdańsk, biuro rachunkowe »

  Syso Gdańsk to firma oferująca usługi księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Biuro stara się świadczyć usługi najwyższej jakości zachowując przy tym akceptowalny poziom cen. Biuro Syso Consulting zapewnia klientom doradztwo i reprezentację przed urzędami. Usługi świadczone przez Biuro dla klientów to między innymi księgi rachunkowe, podatkowa księga przychodów i rozchodów, ewidencja obrotu magazynowego, ewidencja VAT, rozliczanie VAT, doradztwo obejmujące prowadzenie działalności gospodarczej, wnioski kredytowe, aktualizacja danych w Urzędzie Skarbowym.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Biuro Rachunkowe KZ Kinga Zeidler oferuje kompleksową ewidencję księgowych oraz rozliczenia kadr i płac. Ponadto, klienci Biura liczyć mogą na profesjonalne wsparcie przy rejestracji działalności gospodarczej oraz wypełnianie deklaracji rocznych bez konieczności fizycznego dostarczania dokumentów do siedziby biura. Całkowita poufność oraz dyskrecja i atrakcyjne ceny - gwarantowane! Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie internetowej Biura KZ Kinga Zeidler - zapraszamy już dziś.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Bożena Kucia »

  Biuro Rachunkowe - Bożena Kucia,powstało w 1998 roku i odpoczątku zajmuje się usługami księgowymi.Biuro specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej oraz kadrowo płacowej. W ramach działalności świadczypomoc w zakresie: rejestracji działalności gospodarczej, wyboru formy opodatkowania, obsługi kontroli podatkowych, przygotowaniawniosków o rozłożenie zaległości podatkowych na raty, wypełnienie wniosków kredytowych, prowadzenie gospodarki magazynowej, doradztwa w zakresie prowadzenia działalności, porad i wyjaśnień księgowo-podatkowych.Szkolenia oraz wiedza praktyczna nabyta na przestrzeni lat pozwala nam dostarczyć usługi Klientom działającym w wielu branżach. Obsługujemy podmioty działające między innymiw branży usług medycznych, budowlanej, transportowej, gastronomicznej, informatycznej i turystycznej.Biuro Rachunkowe mieści się w Katowicach.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Biuro rachunkowe Łódź – firma Paragraf to najwyższa jakość świadczonych usług z zakresu księgowości. Biuro rachunkowe Łódź zatrudnia jedynie specjalistów z bogatym doświadczeniem a także wiedzą z zakresu rachunkowości, co potwierdza certyfikat wydany przez Ministerstwo Finansów. Nasi eksperci w każdej chwili służą radą oraz wskazówkami mającymi na celu optymalizację obciążeń podatkowych Klienta. Zapraszamy na witrynę internetową firmy Paragraf, gdzie mogą zapoznać się Państwo z pełną ofertą firmy.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »