Strony związane z hasłem 'ksiegowy':

1 · 2 · następna strona »
  TaxPlan UK Ltd - Księgowość, Podatki, Benefity
 • TaxPlan UK Ltd - Księgowość, Podatki, Benefity »

  TaxPlan UK LTD jest autoryzowanym agentem HMRC z siedzibą w Broxburn. Polskie Biuro Księgowe w Broxburn świadczy usługi: Optymalizacja ZUS Rejestracja firmy Limited w Wielkiej Brytanii - oszczędności dla polskich przedsiębiorców.Więcej informacji na stronie www.taxplanuk.com Jako profesjonalne biuro rachunkowe oferujemy wszelkiego rodzaju usługi finansowe klientom prywatnym oraz małym i średnim firmom. Naszą specjalnością jest księgowość i podatki jak również doradztwo w zakresie biznesu i finansów.Profesjonalna księgowość dla firm, Benefity , podatki, doradztwo...

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • księgowość warszawa
 • księgowość warszawa »

  Czy jako zleceniodawca oczekujesz dużo od wykonawcy czynności? Oczekujesz żeby wystarczająco skupienia i dbałości dano Twojemu zleceniu? Biuro rachunkowe – Warszawa Centrum – Ewa Korbasińska zaprasza do podjęcia współpracy. Gwarantujemy większy pakiet obsługi rachunkowo-księgowej, w tym przede wszystkim: usługowe kierowanie ksiąg rachunkowych, rozliczanie i sporządzanie formularzy podatkowych, przygotowywanie comiesięcznych analiz i sprawozdań oraz rocznego bilansu i wyniku zysków, a także inne usługi. Profesjonalnie poprowadzimy i podpowiemy jak założyć firmę. Potrzebujesz skorzystać z usług? Nie czekaj! Napisz - biuro@ewakorbasinska.pl, tel. kom. 502 388 229. Czekamy również na kontakt online poprzez stronę http://ewakorbasinska.pl
  Zakładanie działalności gospodarczej z Nami jest niebywale łatwa i przejrzysta!

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław Profit
 • Biuro Rachunkowe Wrocław Profit »

  Profit jest to serwis Księgowy dla osób prowadzących Działalność Gospodarczą. Pomagamy w sprawnym funkcjonowaniu Spółek. Profit Biuro Rachunkowe, oferuje szeroki zakres usług: Rachunkowość, Księgowość, Doradztwo Podatkowe, czy Rozliczenia ZUS. Doradca Podatkowy udzieli odpowiedzi na każde pytanie dotyczące Finansów firmy. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Ekspertów.Jesteśmy nowocześnie zarządzaną firmą. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i wychodzimy na przeciw ich oczekiwaniom.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kancelaria Usług Księgowych Frejno w Katowicach
 • Biuro Rachunkowe Kancelaria Usług Księgowych Frejno w Katowicach »

  Biuro Rachunkowe - Kancelaria Usług Księgowych Frejno świadczy usługi od 1998 roku. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasza kadra składa się z doradców, księgowych, prawników, inspektorów ochrony informacji oraz specjalistów ds. kadr i płac. Na przestrzeni lat firma nawiązała współpracę z wieloma specjalistami z różnorakich dziedzin, takich jak prawo gospodarcze, ochrona informacji niejawnych oraz tajemnicy przedsiębiorstwa, prawo pracy, audyty. Stale współpracujemy z grupą biegłych rewidentów, którzy dbają o rzetelność sporządzanych przez naszą Kancelarię sprawozdań finansowych


  Zapewnimy Ci konkurencyjne ceny, a nawet prowadzenie Twoich spraw kadrowo-księgowych gratis

  Naczelną zasadą naszej firmy jest dbałość o szeroko rozumiane interesy Klientów. Staramy się, aby poziom świadczonych przez Kancelarię usług był niezmiennie na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Warszawa
 • Biuro księgowe Warszawa »

  Prowadzenie księgowości dla własnej firmy na 1szy rzut oka ma możliwość się wydawać czymś łatwym i przyjemnym. Jednakże nic bardziej mylnego. Dzięki dobremu prowadzeniu księgowości możemy zaoszczędzić de fakto wiele pieniędzy, dlatego też warto skorzystać z usług dobrej spółki oferującej usługi rachunkowe. Jesteśmy biurem, które poradzi sobie z każdym problem. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której można dowiedzieć się więcej o nas i na temat tego co oferujemy. Nie czekaj dłużej – wejdź i sprawdź! Zapraszamy serdecznie do współpracy.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualny księgowy
 • Wirtualny księgowy »

  Świadczymy usługi księgowe dla dowolnej wielkości firm, osobowości fizycznych, w tym również fundacji czy też stowarzyszeń prowadzących swoją działalność, nie tylko gospodarczą. Księgowość oraz rachunkowość to takie branże, bez których nie potrafi obejść się ani jeden przedsiębiorca, bądź też żadna mała czy też spora firma. Niestety bardzo często wynajęcie grupy rachunkowych za pośrednictwem firmy to spore koszty i nie każdego stać na opłacenie tego, zwłaszcza, że potrzeba im stwarzać miejsce do wykonywanej pracy. Biuro rachunkowe Kraków rozwiązuje tego typu problemy. Zwłaszcza, że wszyscy mają umożliwione wynajęcie biura księgowego do cyklicznych wyliczeń, za niewielkie pieniądze. Biuro świadczy usługi dla mniejszych i dużych przedsiębiorstw, a także w razie zapotrzebowania służy pomocą klientom indywidualnym. Wszelkie usługi – prowadzenie księgi, rozliczenia, saldo – są w konkurencyjnym przedziale cenowym.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program księgowy WF-KaPeR
 • Program księgowy WF-KaPeR »

  Wf-KaPeR to oprogramowanie księgowo-ewidencyjne stworzone z myślą o małych i średnich firmach oraz biurach rachunkowych.Program służy do prowadzenia księgowości, rozliczeń, emisji dokumentów ksęgowych, obliczania i drukowania deklaracji podatkowych.Wf-KaPeR jest sprzedawany w trzech wariantach: START, BIZNES, BIURO, w wersjach dla systemu operacyjnego Windows i DOS. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Gdynia
 • Biuro księgowe Gdynia »

  Jesteśmy firmą, która już od ponad dziesięciu lat oferuje firmom świadczenie specjalistycznych usług rachunkowych. Dzięki mojej solidnej pracy w ciągu ostatnich lat możemy pochwalić się bardzo dobrą opinią. Jesteśmy doświadczoną i niedrogą spółką, która oferuje profesjonalne usługi rachunkowe. Doradztwo rachunkowe i prowadzenie księgowości firmowej to dwie główne domeny mojej działalności. Jeżeli już jesteś zainteresowanywspółpracą z nami, to zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji. Nie czekaj tylko już dziś rozpocznij z Nami współpracę.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Tychy
 • Biura rachunkowe Tychy »

  Sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa to sprawna oraz solidna rachunkowość. Zapraszamy do współpracy wszystkie podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne np rozliczające PIT roczny do współpracy. Polecamy profesjonalizm oraz atrakcyjne ceny usług. Atrakcyjne biuro rachunkowe w Chorzowie oraz Tychach. Zapraszamy do zapoznania się z nasza obszerną i całościową propozycją w zakresie prowadzenia księgowości. Tania i fachowa rachunkowość w zasięgu Twojej firmy - współpracuj jedynie z najlepszymi. Odezwij się do nas - razem osiągniemy sukces.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Chorzów
 • Biura rachunkowe Chorzów »

  Biuro księgowe w gminie Chorzów, stworzone prze grupę fachowych księgowych. Biuro specjalizuje się w takich zadaniach jak. pełna księgowość, a pozyskane doświadczenie gwarantuje Państwu kompetencję w przeprowadzeniu przez nas księgowości.

  Biuro podatkowe w Chorzowie jest od 5 lat i równocześnie bez ustanku wzbogacamy wiedzę naszych księgowych. Odstąp finanse naszemu zespołowi księgowych, a Wasza firma zyska na tym w długim terminie.

  Biuro rachunkowe Chorzów
  Biuro Usług Księgowo - Finansowych DEKRET Sp. z o.o.
  ul. Racławicka 20
  41-506 Chorzów

  kom. 697 544 722
  tel./fax. (32) 246 43 04
  dekret@bukfdekret.pl

  Data dodania: 17 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Jeśli chcesz wybrać biuro podatkowe, które świadczy usługi doradztwa podatkowego o wysokiej jakości, kierujesz się różnymi aspektami. Przeglądasz internet w poszukiwaniu opinii lub pytasz w gronie znajomych którzy już korzystają z usług biura rachunkowego. Inna grupa klientów zwraca uwagę na przeszkolenie, certyfikaty, dyplomy i doświadczenie jakie posiada dane biuro podatkowe. Księgowość Luka zostało zarejestrowane jako spółka cywilna w Krakowie w 1993 roku. Swoją siedzibę ma przy ulicy Łukasiewicza 1 w budynku Instytutu Nafty i Gazu. Posiadamy również oddział, który znajduje się na ulicy Cegielnianej 4a w Krakowie. Dogodny dojazd do biura rachunkowego Luka s.c. oraz możliwość zaparkowania samochodu, plus doświadczona i wykwalifikowana kadra pracowników to tylko kilka z naszych zalet. Bardzo cieszy nas fakt że firmy, które z nami współpracują wystawiają nam pozytywną opinie i polecają nas innym. Jest to wielkie wyróżnienie dla naszej pracy, gdyż co dziennie dokładamy wszelkich starań aby usługi świadczone przez biuro rachunkowe Luka s.c. były na najwyższym możliwym poziomie, wykonywane zawsze profesjonalne, sumiennie i kompleksowo. Posiadamy uprawnienia i możliwości do obsługi każdej działalności gospodarczej. Jesteśmy licencjonowanym doradcą podatkowym o numerze wpisu 01140.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • biuro rachunkowe Elbląg
 • biuro rachunkowe Elbląg »

  Szukasz dobrego księgowego z Elbląga? Ta strona zawiera spis wszystkich elbląskich biur rachunkowych. W ofercie każdego biura rachunkowego są takie usługi jak prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i dochodów, rozliczenia i sporządzanie zeznań podatkowych pracowników, uzyskiwanie zwrotu podatku VAT oraz naliczanie składki ZUS. Zadanie biura rachunkowego polega na prowadzeniu księgowości firmy lub obsługiwanego klienta.

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Profiniks Warszawa Białołęka księgowość podatki
 • Biuro rachunkowe Profiniks Warszawa Białołęka księgowość podatki »

  Profesjonalne usługi finansowo - księgowe dla Twojej firmy Świadczone usługi: - zakładanie działalności gospodarczej/spółki; - prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowej księgi przychodów i rozchodów; - rozliczanie podatku dochodowego i VAT; - profesjonalna obsługa płac i rozliczeń z ZUS. Możliwość dojazdu do klienta gratisPrzy długotrwałej współpracy, bezpłatna pomoc w założeniu firmy

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe JWW Wrocław
 • Biuro rachunkowe JWW Wrocław »

  Jeśli jesteś świeżą osobą w biznesie, która założyła własną działalność we własnej firmie, na pewno potrzebna jest Tobie pomoc biura rachunkowego. Jesteśmy grupą ludzi z pełnymi referencjami, z doświadczeniem w zakresie rachunkowości. Jeżeli masz dowolne pytania to pomagamy w obszarze opinii ustawowych. Biuro rachunkowe pomoże wszystkim wypełnić wszystkie dokumentacje, które składa się w Urzędzie Skarbowym.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość
 • Księgowość »

  Uprzejmie zapraszam na oficjalną stronę spółki Impel - księgowość. Firma o nazwie Impel dostarcza kompetentną obsługę, team spółki Impel składa się z ponad stu dwudziestu specjalistów i biegłych rewidentów. W ciągu miesiąca firma nazwana Impel kalkuluje więcej niż sto tysięcy dokumentów. W przeciągu roku rozlicza blisko 10 tysięcy delegacji. Decydujące specjalizacje firmy o nazwie Impel to księgowość - prowadzenie ksiąg rachunkowych. Proponowane są też kontrole w formie audytów tak jak i konsulting podatkowy jak i dozór sfery finansowo-księgowej. W pracy firma Impel używa zaawansowany program komputerowy nazwany Symfonia, w ofercie firmy znajduje się również sposobność obsługi rachunkowej na systemie informatycznym odbiorcy. Kolejny raz gorąco inwituję na oficjalną stronę i polecam usługi firmy nazwanej Impel tym, jacy chcą przekazać na podmiot zewnętrzny odpowiedzialność za rzetelne i punktualne wypełnianie zobowiązań formalnych. Firma Impel umożliwia również na wykorzystanie jej zaawansowanych kwalifikacji w dziedzinie rachunkowości. Rekomenduje również podobne solucje oferowane przez firmę o nazwie Impel, takie jak: outsourcing kadrowo płacowy czy doradztwo personalne.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm Intea – wszystko w jednym
 • Oprogramowanie dla firm Intea – wszystko w jednym »

  Niedawno założyłeś własną działalność gospodarczą? A może już prowadzisz firmę i zatrudniasz kilka osób? Na pewno przyda ci się wsparcie w wystawianiu faktur, zarządzaniu kasą, w księgowości. Oprogramowanie dla firm Intea zawiera te wszystkie i jeszcze więcej funkcjonalności.W prosty sposób wystawisz fakturę w programie do fakturowania, udokumentujesz wydanie towaru w programie magazynowym, a program księgowy posłuży ci do przygotowania odpowiednich deklaracji. Oprogramowanie dla firm Intea posiada wszelkie funkcjonalności potrzebne w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • program magazynowy
 • program magazynowy »

  Firma KiD współpracuje z Asseco WAPRO od wielu lat, potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych przez naszą firmę w zakresie sprzedaży i wdrażania oprogramowania Asseco WAPRO jest wyróżnienie "ZŁOTY PARTNER". Pragnąc w pełni zadowolić naszych Klientów oferujemy kompleksową pomoc w wyborze oprogramowania i jego wdrażaniu a szkolenia prowadzone przez naszych pracowników pozwolą Państwu w pełni wykorzystać możliwości WF-FaKir - program finansowy. Zapraszamy do działu zamówień gdzie będą mogli państwo zamówić WF-Mag oraz inne oprogramowanie Asseco WAPRO .

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Witamy Państwa serdecznie. Chcemy Państwu zaoferować usługi naszej firmy. Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu w Rzeszowie zaprasza Państwa do zaznajomienia się z różnorodną ofertą usług naszego biura. Oferujemy kompetentne usługi rachunkowe, księgowe, konsulting i usługi radcy prawnego. Nasze ceny i szeroka propozycja są niezwykle atrakcyjne tak jak dla firm, jak też osób prywatnych. Polecamy przede wszystkim usługi takie jak: ryczałt ewidencjonowany, prowadzenie księgi przychodów oraz rozchodów, bądź pełną księgowość. Zapraszamy do naszej siedziby w Rzeszowie.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdańsk
 • Biuro rachunkowe Gdańsk »

  Biuro rachunkowe w mieście Gdańsk wykonujące sprawy podatkowe na najwyższym poziomie. Biuro rachunkowe prowadzone jest dzięki księgowego z 8-letnim praktyką rachunkową, który przyjeżdża darmowo do usługobiorców po odbiór dokumentów. Jest też możność wykonywania rachunkowości w siedzibie kontrahenta. Dodatkowym zaletą kancelarii podatkowej w miejscowości Gdańsk jest posiadanie przez jego księgowego wpisu go grupy doradców podatkowych. Istotnymi usługami świadczonymi przez biuro są np.: ewidencja wyposażenia, sporządzanie list płac, sporządzanie wniosków kredytowych.

  Usługi księgowe Gdańsk Marcin Szczypczyk
  ul. Szafranowa 35b
  80-298 Gdańsk

  tel. kom.: 500 158 000
  email: szczypczyk@interia.pl
  NIP: 958-097-60-23

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Grimp - Zielona Góra
 • Biuro Rachunkowe Grimp - Zielona Góra »

  GRIMP Biuro Rachunkowe to nowoczesna i dynamiczna firma, mieszcząca się w centrum Zielonej Góry. Działamy równolegle w kilku sektorach, świadcząc zarówno usługi księgowe, usługi kadrowo-płacowe, konsultacje i analizy ekonomiczno-finansowe. Nasze usługi oferujemy również w wersji on-line, umożliwiając klientom dostęp do swoich dokumentów przez nieograniczony czas z każdego miejsca na świecie poprzez sieci internet.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »