REKLAMA / ADSENSE

TaxPlan UK Ltd - Księgowość, Podatki, Benefity

TaxPlan UK LTD jest autoryzowanym agentem HMRC z siedzibą w Broxburn.
Polskie Biuro Księgowe w Broxburn
Optymalizacja ZUS
Rejestracja firmy Limited w Wielkiej Brytanii - oszczędności dla polskich przedsiębiorców.
Więcej informacji na stronie www.taxplanuk.com

Jako profesjonalne biuro rachunkowe oferujemy wszelkiego rodzaju usługi finansowe klientom prywatnym oraz małym i średnim firmom. Naszą specjalnością jest księgowość i podatki jak również doradztwo w zakresie biznesu i finansów.
Profesjonalna księgowość dla firm, Benefity , podatki, doradztwo...

Szczegóły strony taxplanuk.com:

Podlinkuj stronę taxplanuk.com:

TaxPlan UK Ltd - Księgowość, Podatki, Benefity

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe DRD w Poznaniu »

  Biura rachunkowe DRD w Poznaniu to idealne rozwiązania, aby zapewnić sobie profesjonalną obsługę i doradztwo, które pomogą w rozwoju Państwa firmy oraz w kontrolowaniu jej sytuacji finansowej. Nasza firma specjalizuje się w rachunkowości na najwyższym poziomie. Zapewniamy obsługę min. w języku angielskim i niemieckim dzięki młodej wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej posiadającej duże doświadczenie w branży.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Hossa »

  Biuro Rachunkowe Hossa w Rybniku specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac. Świadczymy usługi wszelkim podmiotom gospodarczym, również spoza Rybnika. Zapewniamy stabilność, jesteśmy godnym zaufania partnerem dla naszych klientów od wielu lat. Oferujemy atrakcyjne ceny.
  Prowadzenie ksiąg rachunkowych
  tworzenie i aktualizacja polityki rachunkowości,
  przygotowywanie planu kont,
  bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych,
  prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  konsultacje księgowe i podatkowe,
  ewidencję środków trwałych oraz wyposażenia,
  sporządzanie sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych składających się z: bilansu, rachunku zysków i strat, informacji dodatkowej (obejmującej wprowadzenie do sprawozdania), zestawienia zmian w kapitale własnym oraz rachunku przepływów pieniężnych,
  projektowanie i tworzenie raportów wg indywidualnych potrzeb Klienta (dla właścicieli, zarządu, rady nadzorczej),
  dokonywanie rozliczeń podatkowych w zakresie podatku dochodowego oraz podatku od towarów i usług,
  sporządzanie sprawozdań statystycznych dla GUS oraz NBP,
  uzgadnianie sald należności i zobowiązań

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katowice księgowość »

  Posiadając firmę lub po prostu ją zakładając warto zastanowić się wcześniej, kto będzie odpowiedzialny za sprawy księgowe, kto zajmie się dokumentacją firmy. Warto dziś zatrudnić biuro rachunkowe Katowice, które z łatwością może poprowadzić księgowość Katowice, zarówno malutkiej firmy, jak również dużego przedsiębiorstwa. Nie ma bowiem dla nich rzeczy niemożliwych, wszystko można poprowadzić, sprawdzić, czy dokonać. Warto jednak dokonać odpowiedniego wyboru i zdecydować się na naszą rachunkowość Katowice. Na pewno dużym powodzeniem cieszy się biuro Agnieszka Zdziejowska, Al. W. Korfantego 195.

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Chorzów »

  Biuro księgowe w gminie Chorzów, stworzone prze grupę fachowych księgowych. Biuro specjalizuje się w takich zadaniach jak. pełna księgowość, a pozyskane doświadczenie gwarantuje Państwu kompetencję w przeprowadzeniu przez nas księgowości.

  Biuro podatkowe w Chorzowie jest od 5 lat i równocześnie bez ustanku wzbogacamy wiedzę naszych księgowych. Odstąp finanse naszemu zespołowi księgowych, a Wasza firma zyska na tym w długim terminie.

  Biuro rachunkowe Chorzów
  Biuro Usług Księgowo - Finansowych DEKRET Sp. z o.o.
  ul. Racławicka 20
  41-506 Chorzów

  kom. 697 544 722
  tel./fax. (32) 246 43 04
  dekret@bukfdekret.pl

  Data dodania: 17 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa Białołęka »

  Nasza firma jest doświadczonym biurem rachunkowym z siedzibą w Warszawie. Oferujemy pełen zakres usług księgowych dla spółek z o.o., fundacji, stowarzyszeń, spółek jawnych, spółek komandytowych oraz spółek cywilnych. Gwarantujemy rzetelną obsługę księgowo-podatkową naszych klientów, opatrzoną bogatym doświadczeniem zdobytym podczas współpracy z przeróżnymi podmiotami gospodarczymi. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów, pełnej księgowości. Jesteśmy elastyczni, dlatego podchodzimy do każdego klienta indywidualnie obsługując go w sposób najbardziej dla niego wygodny, odbieramy dokumenty we wskazanym przez klienta miejscu i czasie.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Account to rzeszowskie biuro rachunkowe istniejące od 2002 roku. Biuro ma licencję ministra finansów oraz polisę ubezpieczeniową OC co sprawia że podatnicy mogą być spokojni wiedząc, że oddają swoje sprawy w odpowiednie ręce. Jeżeli planujesz stworzenie własnej działalności i nie do końca wiesz jak się za to zabrać lub nie masz czasu na załatwianie wszystkich formalności, teraz możesz zlecić "robotę papierkową" ekspertom a samemu skupić się na rozwoju przedsiębiorstwa. Fachowcy z biura Account pomogą Ci skompletować niezbędne dokumenty i wypełnić wszelkie potrzebne formularze oraz wybrać optymalną odmianę opodatkowania. W praktyce po podpisaniu umowy biuro rachunkowe przejmuje większość obowiązków. Klient musi jedynie dostarczyć wszelkie niezbędne dokumenty.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Bożena Kucia »

  Biuro Rachunkowe - Bożena Kucia,powstało w 1998 roku i odpoczątku zajmuje się usługami księgowymi.Biuro specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej oraz kadrowo płacowej. W ramach działalności świadczypomoc w zakresie: rejestracji działalności gospodarczej, wyboru formy opodatkowania, obsługi kontroli podatkowych, przygotowaniawniosków o rozłożenie zaległości podatkowych na raty, wypełnienie wniosków kredytowych, prowadzenie gospodarki magazynowej, doradztwa w zakresie prowadzenia działalności, porad i wyjaśnień księgowo-podatkowych.Szkolenia oraz wiedza praktyczna nabyta na przestrzeni lat pozwala nam dostarczyć usługi Klientom działającym w wielu branżach. Obsługujemy podmioty działające między innymiw branży usług medycznych, budowlanej, transportowej, gastronomicznej, informatycznej i turystycznej.Biuro Rachunkowe mieści się w Katowicach.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Opole »

  Biuro rachunkowe ALFA adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw i osób prywatnych z Opola i okolic. Oferujemy kompletny profil usług księgowych, także pełną księgowość. U nas dostaniesz całościową obsługę i doradztwo skarbowe. Wszelkie informacje nam powierzone pozostają tajemnicą gwarantowaną poprzez umowę., Specjalizujemy się w KPIR, obsłudze kadr i płac, ewidencjach ryczałtowych, prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Jeśli szukasz jednej firmy, która załatwi wszystkie problemy księgowe, nie szukaj dalej. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową. Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia, certyfikat Ministra Finansów, oraz polisę OC.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Wrocław »

  Irytują Cię ukryte "gwiazdki" i wszystko co stale kryje się w różnych PIT- ach? Jeśli tak to natychmiastowo należałoby udać się po pomoc do fachowców dziedziny. http://www.actus.pl to idealne miejsce do pozbycia się różnych wątpliwości! To miejsce okaże się pomocne w wszystkich problemach podatkowych. Rozliczenia vat i działania księgowe to tylko część spraw w jakich swoją pomoc zaoferuje biuro podatkowe www.actus.pl. Firma jest bardzo wykwalifikowana i na swojej witrynie podarowała cennik dla wszystkich zaciekawionych zdobyciem wsparcia. www.actus.pl to miejsce, gdzie wyeliminujesz problem związany z księgowością!

  Data dodania: 07 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczanie PIT 2013 »

  Szukasz aktualnego programu PITY 2013? Cudownie! Odszukasz u nas szybki program PIT 2013. Wypełnisz za jego pomocą dostępne druki PIT oraz dodatkowo załączniki do PIT. Nie jesteś zaznajomiony w temacie PIT? Nie przeszkadza to. Nasza aplikacja będzie Cię wspierać podczas rozliczania zeznania podatkowego za 2013 rok. Z pomocą naszej aplikacji do PIT masz możliwość wysłać zeznanie podatkowe elektronicznie do Urzędu Skarbowego! Nie zwlekaj dalej, przetestuj sam!

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »