Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
  TaxPlan UK Ltd - Księgowość, Podatki, Benefity
 • TaxPlan UK Ltd - Księgowość, Podatki, Benefity »

  TaxPlan UK LTD jest autoryzowanym agentem HMRC z siedzibą w Broxburn. Polskie Biuro Księgowe w Broxburn świadczy usługi: Optymalizacja ZUS Rejestracja firmy Limited w Wielkiej Brytanii - oszczędności dla polskich przedsiębiorców.Więcej informacji na stronie www.taxplanuk.com Jako profesjonalne biuro rachunkowe oferujemy wszelkiego rodzaju usługi finansowe klientom prywatnym oraz małym i średnim firmom. Naszą specjalnością jest księgowość i podatki jak również doradztwo w zakresie biznesu i finansów.Profesjonalna księgowość dla firm, Benefity , podatki, doradztwo...

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transfero.eu - Tylko Polskie Produkty i Usługi!
 • Transfero.eu - Tylko Polskie Produkty i Usługi! »

  Blog przedstawiający istotne informacje dotyczące przeróżnych dziedzin życia. Przede wszystkim zapewnia nam porcję wskazówek z kategorii t.j.: gospodarka, finanse, nieruchomości, uroda oraz usługi. Największą korzyścią bloga jest jego klarowność oraz prosta obsługa. Wszyscy zainteresowani są w stanie w łatwy sposób szybko natrafić na interesujące artykuły. Rekomendowany w szczególności użytkownikom pragnącym być na bieżąco.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Milanówek
 • Biuro rachunkowe Milanówek »

  Szybko na początku istnienia firmy można ulec chęciom aby samodzielnie stawiać swoje pierwsze kroki w dziedzinie: księgowość.
  Biznesmeni zaczynają wtedy zgłębiać tajniki co można, a czego nie można dodać do ksiąg w koszty prowadzenia firmy. Sytuacja wygląda o wiele trudniej w przypadku gdy zaczynasz: zatrudniać ludzi (zwłaszcza na umowę zlecenie), prowadzisz działalność regulowaną jeszcze innymi obwarowaniami lub zaczynasz kooperować z z gigantami z zagranicy.
  W ostatnich latach szybkość zmieniających się przepisów zaskakuję. Może okazać się, że sposób w jaki odliczałeś dany koszt już nie jest możliwy lub jest wręcz karalny, za który możesz zapłacić dużą karę. Sytuacja wygląda również nie za dobrze w przypadku tego, w którym wypadku można odzyskać VAT, a w którym niestety nie. Czasami jest to tylko zdawkowe odliczenie jak np. w sytuacji samochodów niefirmowych.
  Doświadczenie chociażby w stopniu minimalistycznym głównych metod księgowości opłaca się - zdajesz sobie sprawę wówczas, że nikt z Twoich partnerów Ciebie nie okłamie, czujesz się że wiesz co mówisz rozmawiając w komórkach administracji czy z innymi kumplami z Twojej gałęzi biznesu. Gdy Twoja firm rozrasta się - warto wtedy aby zajęło się tym profesjonalne biuro rachunkowe Pruszków, które zatrudnia tylko speców z doświadczeniem jak i znajomościami w branży. Taki sztab specjalistów na pewno Tobie ułatwią prowadzenie księgowości co długoterminowo przełoży się na spokój umysłu, większym zasobem czasu na zajęcie się swoim core business'em, na którym opierasz swój dochód.

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Profiniks Warszawa Białołęka księgowość podatki
 • Biuro rachunkowe Profiniks Warszawa Białołęka księgowość podatki »

  Profesjonalne usługi finansowo - księgowe dla Twojej firmy Świadczone usługi: - zakładanie działalności gospodarczej/spółki; - prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowej księgi przychodów i rozchodów; - rozliczanie podatku dochodowego i VAT; - profesjonalna obsługa płac i rozliczeń z ZUS. Możliwość dojazdu do klienta gratisPrzy długotrwałej współpracy, bezpłatna pomoc w założeniu firmy

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • TaxPlan UK Ltd - Księgowość, Podatki, Benefity
 • TaxPlan UK Ltd - Księgowość, Podatki, Benefity »

  TaxPlan UK LTD jest autoryzowanym agentem HMRC z siedzibą w Broxburn.
  Polskie Biuro Księgowe w Broxburn
  Optymalizacja ZUS
  Rejestracja firmy Limited w Wielkiej Brytanii - oszczędności dla polskich przedsiębiorców.
  Więcej informacji na stronie www.taxplanuk.com

  Jako profesjonalne biuro rachunkowe oferujemy wszelkiego rodzaju usługi finansowe klientom prywatnym oraz małym i średnim firmom. Naszą specjalnością jest księgowość i podatki jak również doradztwo w zakresie biznesu i finansów.
  Profesjonalna księgowość dla firm, Benefity , podatki, doradztwo...

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatki
 • Podatki »

  FK - biuro rachunkowe Tarnowskie Góry. Podatki, rozliczenia, księgowość, rachunkowość i doradztwo podatkowe Śląsk. Prowadzimy też usługi rachunkowe typu: ewidencja VAT, rozliczenia pit, księgi przychodów i rozchodów, zeznania podatkowe. Biuro rachunkowe zaprasza - księgowość Tarnowskie Góry.

  Data dodania: 12 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • BaseProfit Consulting - biuro rachunkowe Katowice, Gliwice, Zabrze
 • BaseProfit Consulting - biuro rachunkowe Katowice, Gliwice, Zabrze »

  BPC Consulting - firma oferuje prowadzenie ksiąg handlowych: księga przychodów i rozchodów, ryczałt, karta podatkowa i wiele innych.

  Data dodania: 01 05 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Zajmujemy się prowadzeniem usług w zakresie obsługi księgowo-finansowej firm. Nasza 20-letnia obecność na rynku oraz specjalistyczna wiedza pozwalają nam zagwarantować najwyższą jakość oferowanych usług w zakresie, których m.in.:

  - rozliczenia PIT, VAT, CIT
  - prowadzenie ksiąg rachunkowych
  - prowadzenie księgi Przychodów i Rozchodów
  - kadry i płace
  - doradztwo podatkowe
  - doradztwo prawne

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gdańsk, biuro rachunkowe
 • Gdańsk, biuro rachunkowe »

  Syso Gdańsk to firma oferująca usługi księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Biuro stara się świadczyć usługi najwyższej jakości zachowując przy tym akceptowalny poziom cen. Biuro Syso Consulting zapewnia klientom doradztwo i reprezentację przed urzędami. Usługi świadczone przez Biuro dla klientów to między innymi księgi rachunkowe, podatkowa księga przychodów i rozchodów, ewidencja obrotu magazynowego, ewidencja VAT, rozliczanie VAT, doradztwo obejmujące prowadzenie działalności gospodarczej, wnioski kredytowe, aktualizacja danych w Urzędzie Skarbowym.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Poznań, księgowość Poznań
 • Biura rachunkowe Poznań, księgowość Poznań »

  Biuro rachunkowe MIT – Biura rachunkowe Poznań – jeżeli od księgowego oczekujesz czegoś więcej niż tylko zaksięgowania rozchodów i przychodów, jeżeli księgowy ma być twoim doradcą, to dobrze trafiłeś!
  http://biuromit.pl/index.php?show=oferta
  My ci pomożemy jak zapłacić mniejszy podatek, załatwimy za Ciebie wszystkie sprawy w urzędach, tak abyś ty mógł się skupić tylko na prowadzeniu działalności!
  http://biuromit.pl/index.php?show=cennik
  Serdecznie zapraszamy do współpracy każdą firmę, przedsiębiorstwo itp.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Meritoros to oryginalne gabinety rachunkowe harmonizujące wyzwaniom wielu firm. Zajmujemy się wszechstronną obsługą finansów firmowych, dzięki wykwalifikowanym fachowcom. Mamy w zasobach najnowocześniejsze instrumenty i programy. Każdy nasz Klient jest sumiennie obsługiwany i wyzwala nasze zupełne zaufanie oraz skupienie. Meritoros to innowacyjne biuro z wieloletnim doświadczeniem i wyszkoloną kadrą. Stale pracujemy nad wpajaniem innowacyjnych rozwiązań i serwisów dla naszych Kontrahentów.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe MGH Wrocław
 • Biuro rachunkowe MGH Wrocław »

  Biuro księgowe MGH Wrocław to usługi księgowe oraz księgowość na dobrym jakościowo poziomie i w atrakcyjnych stawkach. Wykwalifikowani pracownicy, dbała realizacja zleceń, dyspozycyjność - to nasze zalety. Możesz być pewien całkowitej dyskrecji naszego personelu, dzięki temu gwarantujemy najlepszą obsługę połączoną z całkowitą poufnością informacji do której nasze biuro rachunkowe zobowiązuje się w umowie na prowadzenie obsługi księgowej. Wszyscy pracownicy to kompetentni ekonomiści posiadający długoletnią praktykę w rachunkowości. Każdy kontrahent może być pewien, że księgowość jego przedsiębiorstwa poprowadzimy w oparciu o znajomość najnowszych aktów; zarówno prawnych, jak i najświeższych rozwiązań z zakresu rachunkowości. Usługi księgowe MGH z Wrocławia poleca szczególnie następujące usługi księgowe: prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, pełna księgowość, doradztwo podatkowe i prawne, rozliczenia podatkowe, analizy finansowe

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bielsko
 • Biuro rachunkowe Bielsko »

  Spółka Rekord-Wespra powstała w 2002 jako kontynuacja założonej w 1991 roku firmy Bernard Szymura – Księgi Handlowe i Podatkowe – Weryfikacja Bilansów. Od początku działalności zajmowaliśmy się weryfikacją sprawozdań finansowych.W swoim dorobku mamy między innymi przeprowadzone audyty dla kilku śląskich banków spółdzielczych. Stale rozwijamy również inne aspekty naszej działalności: biuro rachunkowe oraz doradztwo w zakresieorganizacji i informatyzacji rachunkowości.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Hossa
 • Biuro Rachunkowe Hossa »

  Biuro Rachunkowe Hossa w Rybniku specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac. Świadczymy usługi wszelkim podmiotom gospodarczym, również spoza Rybnika. Zapewniamy stabilność, jesteśmy godnym zaufania partnerem dla naszych klientów od wielu lat. Oferujemy atrakcyjne ceny.
  Prowadzenie ksiąg rachunkowych
  tworzenie i aktualizacja polityki rachunkowości,
  przygotowywanie planu kont,
  bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych,
  prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  konsultacje księgowe i podatkowe,
  ewidencję środków trwałych oraz wyposażenia,
  sporządzanie sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych składających się z: bilansu, rachunku zysków i strat, informacji dodatkowej (obejmującej wprowadzenie do sprawozdania), zestawienia zmian w kapitale własnym oraz rachunku przepływów pieniężnych,
  projektowanie i tworzenie raportów wg indywidualnych potrzeb Klienta (dla właścicieli, zarządu, rady nadzorczej),
  dokonywanie rozliczeń podatkowych w zakresie podatku dochodowego oraz podatku od towarów i usług,
  sporządzanie sprawozdań statystycznych dla GUS oraz NBP,
  uzgadnianie sald należności i zobowiązań

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katowice księgowość
 • Katowice księgowość »

  Posiadając firmę lub po prostu ją zakładając warto zastanowić się wcześniej, kto będzie odpowiedzialny za sprawy księgowe, kto zajmie się dokumentacją firmy. Warto dziś zatrudnić biuro rachunkowe Katowice, które z łatwością może poprowadzić księgowość Katowice, zarówno malutkiej firmy, jak również dużego przedsiębiorstwa. Nie ma bowiem dla nich rzeczy niemożliwych, wszystko można poprowadzić, sprawdzić, czy dokonać. Warto jednak dokonać odpowiedniego wyboru i zdecydować się na naszą rachunkowość Katowice. Na pewno dużym powodzeniem cieszy się biuro Agnieszka Zdziejowska, Al. W. Korfantego 195.

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Fineko Gliwice
 • Biuro Rachunkowe Fineko Gliwice »

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego jest zespolem najlepszych ekspertów z dwudziestoletnim doświadczeniem. Nasze usługi gwarantują pełną i bezstresową obsługę działalności gospodarczej, prowadzonej zarówno przez osoby fizyczne jak i spółki prawa handlowego. Struktura naszego biura składa się z trzech działów: doradztwa podatkowego, obsługi kadrowo - płacowej i rozliczeń z ZUS, doradztwa działalnosci. Kształt organizacujny pozwala nam na sprawny przepływ informacji niezbędnych do prawidlowego zarządzania firmą. Doradzimy we wszystkim i z nami uporasz się z problemami związanymi z prawem działalności. Działamy na terenie Gliwic i okolic, z naszą ofertą zapoznać się mozna na stronie internetowej: http://www.finekogliwice.pl/.

  Data dodania: 21 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław Profit
 • Biuro Rachunkowe Wrocław Profit »

  Profit jest to serwis Księgowy dla osób prowadzących Działalność Gospodarczą. Pomagamy w sprawnym funkcjonowaniu Spółek. Profit Biuro Rachunkowe, oferuje szeroki zakres usług: Rachunkowość, Księgowość, Doradztwo Podatkowe, czy Rozliczenia ZUS. Doradca Podatkowy udzieli odpowiedzi na każde pytanie dotyczące Finansów firmy. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Ekspertów.Jesteśmy nowocześnie zarządzaną firmą. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i wychodzimy na przeciw ich oczekiwaniom.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradca Podatkowy Wrocław, Biuro Rachunkowe
 • Doradca Podatkowy Wrocław, Biuro Rachunkowe »

  Nasza Kancelaria świadczy usługi z zakresu doradztwa podatkowego oraz usług księgowych. Prowadzimy pełne księgi rachunkowe, KPiR, ZUS, Kadry. Reprezentujemy podatników przed Urzędami, Izbami i Sądami. Sporządzamy wszelkiego rodzaju pisma tj. zastrzeżenia, odwołania, skargi. Sporządzamy opinie prawno podatkowe. Współpracujemy z firmami dużymi, średnimi i małymi.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Białystok
 • Biuro rachunkowe Białystok »

  Jak powszechnie wiadomo prowadzenie własnej firmy wiąże się z prowadzeniem również księgowości także wszystkich kwestii związanych z ZUS. Nie każdy niemniej zna prawo podatkowe oraz przepisy prawa pracy. Najlepiej jest wówczas scedować prowadzenie spraw księgowych wyspecjalizowanej fi firmie księgowej. Firmą, która specjalizuję się w spawach rachunkowo-personalnych jest biuro rachunkowe Białystok. Biuro świadczy usługi z zakresu: prowadzenia pełnej księgowości spółek, prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, sporządzanie ewidencji VAT. Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas to przekaż prowadzenie swojej księgowości do biura rachunkowego. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 13 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kancelaria Usług Księgowych Frejno w Katowicach
 • Biuro Rachunkowe Kancelaria Usług Księgowych Frejno w Katowicach »

  Biuro Rachunkowe - Kancelaria Usług Księgowych Frejno świadczy usługi od 1998 roku. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasza kadra składa się z doradców, księgowych, prawników, inspektorów ochrony informacji oraz specjalistów ds. kadr i płac. Na przestrzeni lat firma nawiązała współpracę z wieloma specjalistami z różnorakich dziedzin, takich jak prawo gospodarcze, ochrona informacji niejawnych oraz tajemnicy przedsiębiorstwa, prawo pracy, audyty. Stale współpracujemy z grupą biegłych rewidentów, którzy dbają o rzetelność sporządzanych przez naszą Kancelarię sprawozdań finansowych


  Zapewnimy Ci konkurencyjne ceny, a nawet prowadzenie Twoich spraw kadrowo-księgowych gratis

  Naczelną zasadą naszej firmy jest dbałość o szeroko rozumiane interesy Klientów. Staramy się, aby poziom świadczonych przez Kancelarię usług był niezmiennie na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Bożena Kucia
 • Biuro Rachunkowe Bożena Kucia »

  Biuro Rachunkowe - Bożena Kucia,powstało w 1998 roku i odpoczątku zajmuje się usługami księgowymi.Biuro specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej oraz kadrowo płacowej. W ramach działalności świadczypomoc w zakresie: rejestracji działalności gospodarczej, wyboru formy opodatkowania, obsługi kontroli podatkowych, przygotowaniawniosków o rozłożenie zaległości podatkowych na raty, wypełnienie wniosków kredytowych, prowadzenie gospodarki magazynowej, doradztwa w zakresie prowadzenia działalności, porad i wyjaśnień księgowo-podatkowych.Szkolenia oraz wiedza praktyczna nabyta na przestrzeni lat pozwala nam dostarczyć usługi Klientom działającym w wielu branżach. Obsługujemy podmioty działające między innymiw branży usług medycznych, budowlanej, transportowej, gastronomicznej, informatycznej i turystycznej.Biuro Rachunkowe mieści się w Katowicach.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Wrocław
 • Usługi księgowe Wrocław »

  Irytują Cię ukryte "gwiazdki" i wszystko co stale kryje się w różnych PIT- ach? Jeśli tak to natychmiastowo należałoby udać się po pomoc do fachowców dziedziny. http://www.actus.pl to idealne miejsce do pozbycia się różnych wątpliwości! To miejsce okaże się pomocne w wszystkich problemach podatkowych. Rozliczenia vat i działania księgowe to tylko część spraw w jakich swoją pomoc zaoferuje biuro podatkowe www.actus.pl. Firma jest bardzo wykwalifikowana i na swojej witrynie podarowała cennik dla wszystkich zaciekawionych zdobyciem wsparcia. www.actus.pl to miejsce, gdzie wyeliminujesz problem związany z księgowością!

  Data dodania: 07 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • biuro rachunkowe trzebiatów
 • biuro rachunkowe trzebiatów »

  Rachunkowość Trzebiatów jeśli nie możesz znaleźć dobrego księgowego to sprawdź nasza ofertę. Posiadamy profesjonalną obsługę księgowo-rachunkowa. Siedziba firmy znajduje się w centrum miasta Trzebiatów, co jest znacznym udogodnieniem dla klientów. Księgowość Trzebiatów działa na rynku wiele lat i posiada ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie. Zaufaj profesjonalistom. Oddaj swoją firmę w dobre ręce.Biuro rachunkowe Jadwigi Matyasz dobiera koszty dla każdego indywidualnie co sprawia że każdy może liczyć na dobrą obsługę i czuć się wyjątkowo.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa, rachunkowość Warszawa
 • Księgowość Warszawa, rachunkowość Warszawa »

  Kancelaria CFK z siedzibą w Warszawie, prowadzi fachowe usługi księgowe od 2004 roku. Działając z CFK otrzymacie Państwo nie tylko usługi księgowe warszawa, ale ponadto jak najpełniejszą pomoc. CFK - fachowe biuro rachunkowe mokotów stara się zawsze wykonywać usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, finanse Warszawa - PBR
 • Biuro rachunkowe, finanse Warszawa - PBR »

  Dzięki naszemu wsparciu prowadzenie działalności będzie dużo prostsze. Nasze biuro rachunkowe to firma nowoczesna. Nasz atut to ogromne doświadczenie w obsłudze rachunkowości podmiotów gospodarczych o różnych formach prawnych. Współpraca z Klientem jest dla nas procesem długofalowym, którego celem jest osiągnięcie stabilności. Oferujemy profesjonalne doradztwo, prowadzenie ewidencji przychodów i rozchodów, pomoc prawną i usługi szkoleniowe. Nasze biuro rachunkowe proponuje kompletne usługi rachunkowo-księgowe w języku polskim i angielskim. W ramach usług dodatkowych przygotowujemy projekty umów. Nasze biuro rachunkowe w Warszawie gwarantuje optymalne podejście do Klienta, rozpoznajemy specyfikę funkcjonowania jego firmy oraz jego wymagania. Proponujemy usługi elastyczne, dostosowane do czynnie zmieniającego się otoczenia. Obsługa kadrowo-płacowa firmy nie musi być kłopotem. Skorzystaj z wsparcia specjalistów. Obecnie obsługujemy ponad sto podmiotów gospodarczych, również z kapitałem międzynarodowym. Mamy możliwość opracowania specjalistycznych raportów finansowych.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: