Nauka i Szkoły Kategoria: Nauka i Szkoły

Nauka i Szkoły - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

  Przedszkole Time4kids Piaseczno
 • Przedszkole Time4kids Piaseczno »

  Przedszkole Time4Kids - Kameralne Przedszkole Przyjazne Dzieciom - Piaseczno Od października 2013r posiadamy oddział integracyjny.** Time4Kids jest wyjątkowym miejscem stworzonym dla dzieci w wieku 2,5 - 5 lat. Naszą misą jest utrzymanie bardzo wysokiego poziomu nauczania i opieki państwa pociech, przy szczególnym zwróceniu uwagi na indywidualne potrzeby każdego z dzieci. Niewielkie grupy oraz profesjonalna kadra dają nam możliwość zapewnienia wysokiego standardu opieki i indywidualnego podejścia do każdego naszego Przedszkolaka, dzięki temu w naszym przedszkolu żadne dziecko nie pozostaje anonimowe i może liczyć na wsparcie naszych „cioć” w każdej chwili** Działamy od 2011r na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Miasta i Gminy Piaseczno. Od samego początku działalności postawiliśmy sobie za cel stworzenie przedszkola kameralnego oraz przyjaznego dzieciom. Naszym celem jest również zapewnienie Państwa Pociechom prawidłowego rozwoju, poprzez stworzenie odpowiednich warunków do poznawania świata i odkrywania swoich talentów. Naszym przedszkolakom gwarantujemy poczucie bezpieczeństwa, ciepło oraz rodzinną atmosferę. Zapewniamy właściwy rozwój intelektualny i emocjonalny. W ofercie naszego przedszkola znajdą Państwo całe mnóstwo kreatywnych zajęć. To miejsce w którym Państwa dziecko spędzi czas twórczo i przyjemnie, zdobywając nowe umiejętności oraz wiedzę w sposób bezstresowy. Do dyspozycji przedszkolaków są przestronne sale wyposażone w meble oraz zabawki posiadające wszelkie atesty i normy bezpieczeństwa, szatnię, toaletę dostosowaną do potrzeb dzieci oraz plac zabaw wyposażony w atestowany sprzęt i zabawki. Przed budynkiem znajduje się duży parking pozostający do dyspozycji Rodziców.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rosyjski Warszawa
 • Rosyjski Warszawa »

  Witamy serdecznie w Centrum Edukacji Języków Europy Wschodniej również Azji Centralnej, które specjalizuje się w nauczaniu języka rosyjskiego, w organizowaniu kursów, przygotowujących aż do międzynarodowych egzaminów na certyfikat, tudzież również w przygotowywaniu profilowanych szkoleń z rosyjskiego na rzecz firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek).
  Nasi nauczyciele na domiar tego znajomości języka, potwierdzonej licznymi dyplomami, ukończyli szkoła wyższa dydaktyczne dodatkowo mają duże doświadczenie w nauczaniu języka rosyjskiego. Co najważniejsze są oni podobnie pasjonatami kultury rosyjskiej, preferują udzielać lekcji dodatkowo czuje się to poprzednio od czasu pierwszych zajęć.
  Wszystkie nasze kursy plus warsztaty są "szyte wzorem", oraz programy nauczania spełniają kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański Wrocław
 • Hiszpański Wrocław »

  "Adelante" oznacza naprzód i tą właśnie maksymą kieruje się nasza szkoła języka hiszpańskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kształceniu naszych klientów.Interesuje Cię indywidualny kurs hiszpańskiego. Właścicielką firmy jest Monika Bielawska która w 2007 ukończyła filologię hiszpańską na UWr, kilka miesięcy spędziła także na hiszpańskich uniwersytetach (Walencja, Toledo) szlifując swoje umiejętności językowe.

  Uczymy hiszpańskiego indywidualnie oraz w małych grupach dojeżdżając do klienta na terenie Wrocławia.

  Serdecznie Zapraszamy, świetna atmosfera i wysoki poziom gwarantowany !:)

  Hiszpański Wrocław

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Eureka- Studium Języków Obcych - Prywatna Szkoła Językowa w Koszalinie
 • Eureka- Studium Języków Obcych - Prywatna Szkoła Językowa w Koszalinie »

  Eureka - Studium Języków Obcych - prywatna szkoła językowa w Koszalinie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą… i atrakcyjną ofertą… angielski dla dzieci Koszalin, angielski Koszalin, niemiecki Koszalin, kursy językowe Koszalin. Zapraszamy. Dynamiczne kursy językowe dla dzieci w wieku 7-12 lat. Mogą być kontynuacją nauki języka angielskiego w grupie HAPPY ENGLISH. Zajęcia w formie spotkań indywidualnych w siedzibie naszej szkoły lub z dojazdem do klienta. Istnieje możliwość ustalenia dogodnych terminów

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Warszawa - SKUTECZNIE
 • Prawo jazdy Warszawa - SKUTECZNIE »

  Szkoła Doszkalania Kierowców "SKUTECZNIE", wykonuje szkolenia w zakresie kursów na prawo jazdy w Warszawie, oraz jazdy doszkalające Warszawa, dla kursantów potrzebujących porządnie przygotować się, do egzaminu kwalifikacyjnego w WORD Ochota, Bemowo, Bródno, lub w każdym miejscu egzaminowania w kraju. Przygotowywane przez Ośrodek Nauki Jazdy, kursy przygotowujące do egzaminu państwowego na prawo jazdy, cechują się profesjonalnym podejściem do uczestnika szkolenia, oraz znaczącą zdawalnością egzaminów, przez swoich uczniów. Ośrodek Nauczania Kierowców, to też wybór typu: doszkalanie Warszawa z przyjazdem do osoby doszkalanej. Jazdy doszkalające w pierwszym rzędzie rekomendujemy dla uczniów, które wyjeździły szkolenie na prawo jazdy, niemniej jednak nie spełniły odpowiednich kwalifikacji władania pojazdem, dopuszczających na zaliczenie egzaminu państwowego na prawo jazdy. Prowadzona przez nasz Ośrodek Prawa Jazdy "SKUTECZNIE", nauka jazdy Warszawa jest więc nie tylko przypomnieniem umiejętności dla tych, którzy przeszli jazdy na prawo jazdy w Warszawie, ale jeszcze dla potrzebujących uzyskać fachowe jazdy doszkalające Warszawa u doświadczonego instruktora prawa jazdy. Natomiast dla osób od długiego czasu, pomimo tego nie ćwiczących samodzielnej jazdy samochodem, robimy jazdy doszkalające Warszawa, wprowadzające ich stopniowo do znacznego natężenia ruchu po drogach w rejonie Warszawy. Nauka jazdy Warszawa, prowadzona jest nie tylko rewirami egzaminacyjnymi w okolicach WORD Powstańców Śląskich, Radarowa, Odlewnicza, ale zarówno w dzielnicach jak:Ochota Wola Ursynów Bródno Bemowo Włochy. Nauczanie odbywa się na autach zaadaptowanych do realizowania nauka jazdy Warszawa.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa
 • Szkoła językowa »

  Biorąc poniżej uwagę właściwie duże zamiłowanie nauką języka hiszpańskiego zaś włoskiego w kwietniu 2012 roku został pewny siebie dodatkowy rekrutacja aż do III Edycji Projektu Nasza Europa, powstało sporo grup angielskich i niemieckich przecież największym zainteresowaniem cieszył się język hiszpański. Lektorzy pracując na podręczniku Nuevo Ven opracowali interesujący towar gwoli słuchaczy, powstały grupy na wszystkich poziomach. Zajęcia zakończyły się w połowie lipca 2012 roku.

  Data dodania: 15 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • korepetycje chemia Rzeszów
 • korepetycje chemia Rzeszów »

  Gdy poszukujecie usługi takiej jak korepetycje z chemii to w pierwszej kolejności powinniście wejść na przygotowaną przeze mnie witrynę. Należy podkreślić, że chemia jest moją miłością. Oddaję mnóstwo godzin tej tematyce z każdym dniem rozwijając wartość moich zdolności. Już dziś dużo informacji potrafię dać zainteresowanym osobom. Ta propozycja skierowana jest dla młodzieży szkolnej a także studentów. Jestem w stanie dopasować treść tych lekcji do części materiału przerabianego w danej chwili. Oferuję pomocna dłoń w nauce do matury a także testów na uczelnię. Dzięki moim działaniom w mgnieniu oka poznasz materiał, który do tej chwili wydawał Ci się niebywale kłopotliwy.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia przeciwpożarowe
 • Szkolenia przeciwpożarowe »

  Propozycja naszej korporacji obejmuje usługi powiązane z bezpieczeństwem przeciwpożarowym. Na rzecz firm wykonujemy kompleksowe usługi z zakresu BHP oraz dodatkowo ochrony zdrowia. Specjalizujemy się w szkoleniach przeciwpożarowych, medycznych, BHP. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, które realizuje praktyczne szkolenia ppoż. z wykorzystaniem symulatorów pożarów, a oprócz tego namiotów do treningu ewakuacji. Oferujemy kompleksowe usługi związane z audytem przeciwpożarowych, realizacją zaleceń pokontrolnych. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • tłumacz
 • tłumacz »

  tlumacz.interia.pl to internetowy słownik, który pozwoli Ci w błyskawiczny sposób przetłumaczyć wszelkie teksty, które potrzebujesz! Z polskiego na język angielski, język niemiecki, czy francuski i na odwrót. Idealna pomoc w nauce i pracy! Szybki słownik dla Ciebie! Wybierz język dla siebie! tlumacz.interia.pl to idealne narzędzie do nauki każdego języka obcego. Przełóż ekspresowo słówka, skorzystaj z katalogu słownika tlumacz.interia.pl. Już nie musisz wyszukiwać innych pomocy naukowych! Zbliża się klasówka, albo czeka Cie egzamin dojrzałości z języka obcego - przygotuj się z nami! W bazie słów z języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego na portalu tlumacz.interia.pl znajdziesz wszystko, żeby przełożyć teksty, które potrzebujesz. Pragniesz wyjechać za granicę i uczysz się mówić po angielsku - z nami nie zabraknie Ci słów! Języki obce w mowie i w piśmie - naucz się ich sprawniej z tlimacz.interia.pl. Język angielski, język niemiecki, język francuski.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Korkowo- Katowice
 • Korepetycje Korkowo- Katowice »

  Szkoła nie za każdym razem uczy wszystkiego, co powinniśmy wiedzieć, żeby przygotować się do egzaminu maturalnego czy gimnazjalnego. Korkowo prowadzi szkolenia maturalne i gimnazjalne na najwyższym poziomie. Nie wyłącznie uczymy ciekawie i niebanalnie, ale także staramy się motywować. Nieduże grupy, wykwalifikowani nauczyciele i własne podejście do ucznia- z nami solidnie i w ciekawy sposób opanujesz materiał do egzaminów. Gwarantujemy materiały do nauki, a dodatkowo doskonałą atmosferę. Korepetycje nie muszą być nudne- wejdź na stronę i sprawdź co możemy Ci zaoferować.

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Nauka i Szkoły

Nauka i Szkoły - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: