Choroby Podkategoria: Choroby

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
  Leczenie alkoholizmu
 • Leczenie alkoholizmu »

  Portal zawiera wiedzę dotyczącą tematyki leczenia alkoholizmu. Znajdują się na niej artykuły o grupie wsparcia, jaką tworzą anonimowi alkoholicy, o metodach odtruwania oraz o tym, gdzie szukać pomocy dla osoby chorej. Przeglądając treść witryny można się również dowiedzieć, jakie są zwiastuny alkoholizmu i na czym polega odtruwanie organizmu z toksyn. Alkoholizm to rosnący problem naszego społeczeństwa. Wskazane jest posiadać wiedzę na temat tej choroby, by w razie konieczności ulżyć sobie tudzież innej osobie wymagającej wsparcia, w ciężkich dla niej chwilach.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik zdrowotny
 • Poradnik zdrowotny »

  Opisane tu schorzenia mogą pomóc nam uzyskać więcej informacji na temat jednostek chorobowych na które cierpimy lub które u siebie podejrzewamy, natomiast definitywne rozpoznanie zawsze stawia specjalista. Absolutnie nie wolno leczyć się sami, gdyż możemy sobie zaszkodzić. Na witrynie odnajdziesz informacje o takich problemach jakmiażdżyca, zapalenie kości czy zgaga . Strona ta to prosty sposób na zwiększenie swojej orientacji zdrowotnej gdyż im więcej mamy wiedzy tym lepiej dla nas. Jedynie świadomi naszego stanu zdrowia jesteśmy w stanie wydłużyć oraz polepszyć swoje życie.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grzybica stóp
 • Grzybica stóp »

  Wielu ludzi wciąż nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, jak groźną dolegliwością może być grzybica. Na dodatek w przypadku niektórych szczególnych jej typów, takich jak grzybica stóp nierzadko zwyczajnie wstydzimy się powiedzieć o niej komukolwiek, nawet lekarzowi, i nie korzystamy z takiej pomocy pomimo stale nasilających się objawów. Strona www.bez-grzybicy.pl została stworzona przede wszystkim z myślą o potrzebach osób, które boją się tej choroby i chcą wiedzieć, na czym chociażby polega w jej przypadku profilaktyka. Jeśli tylko umiejętnie zastosujemy w życiu wszystkie opublikowane tutaj informacje, to niewątpliwie mocno ograniczymy ryzyko na zachorowanie na grzybicę. Jak najbardziej warto jest zatem zapoznać się z tą stroną i samemu zobaczyć, na czym polega leczenie grzybicy, a także jak wiele różnych rzeczy możemy dowiedzieć się o tej chorobie.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opieka domowa - DJ MEDICA
 • Opieka domowa - DJ MEDICA »

  D&J Medica to firma zajmująca się szeroko pojętą profesjonalną opieką pielęgniarską oraz ratownictwem medycznym. Nasza działalność to głównie pomoc pielęgniarska w domu chorego pacjenta, który nie wymaga pobytu w szpitalu, ale potrzebna jest mu intensywna opieka pielęgniarska w warunkach domowych. Klientom dajemy gwarancję na nasze usługi pielęgniarskie w zakresie: opieka nad chorym, opieka nad osobami starszymi, opieka domowa, a także opieka nad dzieckiem. Usługi pielęgniarskie jakie świadczy pielęgniarka z DJ Medica to nie tylko zastrzyki, zabiegi, rozkładanie leków, czy opatrunki ale i dobre słowo, uśmiech, wspólny spacer czy rozwiązanie ulubionych krzyżówek. Pomoc pielęgniarska świadczona przez nasze pielęgniarki – Łódź i okolice.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • In vitro
 • In vitro »

  Klinika leczenia niepłodności INVICTA oferuje różne metody leczenia niepłodności, między innymi sztuczne zapłodnienie in vitro. Klinika leczenia bezpłodności INVICTA prowadzi autorski program zapłodnienia pozaustrojowego in vitro, zwanego w skrócie IVF, "In vitro do skutku", który gwarantuje najwyższą skuteczność tej metody leczenia bezpłodności. Ponadto centrum leczenia niepłodności INVICTA oferuje szereg badań związanych z problematyką płodności takich jak badanie nasienia, diagnostyka niepłodności męskiej, żeńskiej i partnerskiej oraz całą gamę usług ginekologicznych. Klinika in vitro INVICTA z pewnością ci pomoże jeżeli nie możesz zajść w ciążę. Lekarze udzielą ci odpowiedzi na wszystkie pytania związane z in vitro takie jak np. jak wygląda ciąża po in vitro, jaka jest cena in vitro i jak przebiega cała procedura sztucznego zapłodnienia.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie Miażdżycy Chelatacja
 • Leczenie Miażdżycy Chelatacja »

  Stołeczne Centrum Chelatacji Al. Jerozolimskie 151 lok. U2 tel. 698 833 615 To placówka zajmująca się nowoczesnymi metodami leczenia; zawału mięśnia sercowego,choroby wieńcowej, zagrożeniami udaru mózgu,czy bólu niedokrwiennego kończyn.Zatrudniamy wysoko profesjonalną kadrę wielu specjalizacji. Poza wiedzą medyczną są to również bardzo otwarci ludzie chętni do wyjaśnień niezrozumiałych dla Państwa kwesti merytorycznych.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Vortal Młodej Mamy - Ciąża, depresja poporodowa, karmienie piersią – podstawowe informacje
 • Vortal Młodej Mamy - Ciąża, depresja poporodowa, karmienie piersią – podstawowe informacje »

  Portal powstał specjalnie z myślą o młodych mamach. Każda kobieta przechodzi ten okres w życiu, więc dlaczego by nie przeżyć go udanie? U nas znajdzie drogie Panie wszelkie potrzebne informacje na temat ciąży. Bardzo ważne jest aby przestrzegać wielu zasad, dlatego wejdź i zobacz jakie porady piszemy dla Was. Zapraszamy do zapoznania się także z tematem depresji poporodowej, a także o karmieniu piersią.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czerniak złośliwy a przerzuty
 • Czerniak złośliwy a przerzuty »

  Czerniak złośliwy nowotwór, który atakuje zwłaszcza naszą skórę. Powstaje przeważnie w obrębie pieprzyków. Jego rozwijanie się pobudza promieniowanie słoneczne, z tego względu ostrzega się aby chronić naszą skórę przed przesadnym opalaniem. Głównym alarmującym symptomem jest znamię, z zaczyna się zmieniać lub nowe znamię, które szybko narasta. Im szybciej podejmiemy terapie tym większe szansę na na wyleczenie. Czerniak ma zadziwiające predyspozycje do wczesnych przerzutów oraz przejawia dużą odporność na leczenie. Jednym z najlepszych sposobów leczenia jest wycięcie niepokojącego znamienia wraz z zapasem zdrowej skóry. Unikniemy w ten sposób pozostawienia komórek rakowych w organizmie i nawrót choroby. W bardziej groźnych przypadkach złośliwego nowotwory skóry usuwane są także węzły chłonne co pozwala na zapobiegnięcie dokonania przerzutów do innych tkanek. Jedną z najlepszych metod leczenia jest prewencja, czyli szybkie wykrywanie. Im szybciej czerniak zostanie wykryty tym większa szansa na sprawne leczenie. Strona ta zawiera kompleksowe informacje na temat: co to jest czerniak, jak go leczyć, jak rozpoznać, gdzie szukać pomocy i dużo innych cennych wiadomości mogących nam pomóc w walce z nim.

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Osteoporoza u kobiet
 • Osteoporoza u kobiet »

  Z pozoru niewielkie złamanie kości może okazać się objawem bardzo poważnej choroby. Chodzi o osteoporozę. Ten "cichy złodziej kości" prowadzi do powstania wielkiego spustoszenia w układzie kostnym. Na stronie osteoporoza.biz.pl zamieszczone są rzetelne wiadomości na temat osteoporozy - na czym polega ta choroba, jakie są objawy osteoporozy, a także czynniki powodujące osteoporozę. Dodatkowo sporządzona została lista produktów CaliVita takich jak power mins lub green care wspomagających walkę z osteoporozą.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prostata u Panów
 • Prostata u Panów »

  W odzewie na spore zaciekawienie serwisem poświęconym kobietom powstała także strona o tematyce która na pewno zaciekawi mężczyzn. Znajesz tu takie informacje jak andropauza, płodność męska czy osteoporoza. Męskie zdrowie to portal z którego wiedzę czerpią nie tylko mężczyźni, bo jak wiemy to panie troszczą się o zdrowie swoich mężczyzn i to one są najbardziej rządne wiedzy. Jednakowoż, ze strony tej dowiedzieć można się jak radzić sobie z męskimi dolegliwościami zdrowotnymi, co jeść, a właściwie czego nie jeść by mieć cholesterol na optymalnym poziomie. Można tu również odnaleźć porady które dotyczą okresu dorastania.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal po chorobie
 • Portal po chorobie »

  Portal po chorobie zaprasza do odwiedzin. Pod adresem http://pochorobie.waw.pl/ znajdziecie wiele informacji dotyczących chorób. Nasz portal zbiera tylko potwierdzone informacje na temat chorób jak na przykład: Wstrząs anafilaktyczny, uczulenie, Świerzbiączka, Pyłkowica, Atopowe zapalenie skóry, Astma oskrzelowa, Alergie skórne, Alergiczne zapalenie pęcherzyków płucnych, alergiczne kontaktowe zapalenie skóry, alergia. Używając wyszukiwarki szybko znajdziesz potrzebne informacje. Nasz portal jest regularnie aktualizowany. Polecamy odwiedzanie codziennie. Jeśli masz jakieś pytania to nie zapominaj o naszym adresie mailowym na który możesz kierować pytania odnośnie artykułów i działania portalu! Portal http://pochorobie.waw.pl/ serdecznie zaprasza nowych użytkowników. choroby Świerzbiączka Pyłkowica

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pryszcze - tradzik - trądzik - trądzik młodzieńczy - trądzik pospolity - trądzik różowaty - zaskórni
 • Pryszcze - tradzik - trądzik - trądzik młodzieńczy - trądzik pospolity - trądzik różowaty - zaskórni »

  Derminax to nowoczesny preparat oparty na naturalnych skladnikach. Zwalcza wszelkie nideoskonałości skóry takie jak pryszcze i zaskórniki. Pomaga leczyć trądzik pospolity, młodzieńczy oraz różowaty. Dzięki szerokim właściwościom leczniczym jest często polecany przez lekarzy dermatologów.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu, terapia uzależnień
 • Leczenie alkoholizmu, terapia uzależnień »

  Twoja droga do zdrowia zaczyna się od Ciebie. Teraz, skoro podjąłeś/podjęłaś już decyzję o zmierzeniu się ze swoim problemem, następnym krokiem powinno być wybranie najlepszej dostępnej pomocy - to od jej jakości zależy, czy uda Ci się odzyskać wolność i kontrolę nad swoim życiem.Przejście detoksykacji - oczyszczenie organizmu - to pierwszy etap na drodze prowadzącej do wolności od uzależnienia. Proces ten, przeprowadzany pod kontrolą lekarzy, umożliwia poprawę zdrowia i samopoczucia tak, aby dać Ci wytchnienie, spokój i pomoc.Członkowie rodziny - podobnie jak osoba uzależniona - podlegają niszczącym skutkom długotrwałego oddziaływania choroby. Prawda ta być może jest stara jak świat, jednak pewne ramy poznawcze nadała procesom destrukcji w rodzinie ideologia Al-Anonu, ruchu samopomocy, wsparcia.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alkoholizm leczenie
 • Alkoholizm leczenie »

  Prywatny ośrodek leczenia uzależnień MANDALA oferuje swoją pomoc wszystkim, którzy zmagają się z nałogami, znajdują się w sytuacjach kryzysowych bądź są rodzinami osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, hazardu czy internetu. Pracujący w ośrodku specjaliści zapewniają kompleksowe usługi obejmujące doraźne leczenie oraz długotrwałą, specjalistyczną terapię, która obywa się w ośrodku w Mirkowie koło Wrocławia.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rak przełyku - Przełyk barretta - hammer.pl
 • Rak przełyku - Przełyk barretta - hammer.pl »

  Pracownicy firmy kładą duży nacisk na zapewnienie serwisu dla naszych odbiorców, propagowanie nowych metod leczniczych oraz edukację. Firma organizuje warsztaty, propaguje innowacyjne metody leczenia a także bierze udział w procesie legislacyjnym. HAMMERmed jest dystybutorem śwatowych koncernów medycznych takich jak: Cook, Allergan, Given Imaging, Vascutek, SenoRx. Produkty te są pomocne w leczeniu takich schorzeń jak: leczenie prostaty, problemy z oddawaniem moczu, przełyk barretta, rak przełyku Oferowany przez nas sprzęt używają chirurdzy również do wykonywania zabiegu jak: powiększanie piersi. Mamy w oferci także Stentgraft Zenith - proteza wewnątrznaczyniowa wszczepiana chorym z tętniakami aorty. Hammermed od 1 lipca 2009 został wyłącznym dystrybutorem logistycznym implantów piersi firmy Allergan na terenie Polski. Zapraszamy serdecznie do współpracy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą, której pełen opis znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Endometrioza - przyczyny i leczenie
 • Endometrioza - przyczyny i leczenie »

  Endometrioza jest względnie mało znanym schorzeniem. Schorzenie to dotyka kobiety i jej efektem może być bezpłodność. Choroba ta jest słabo rozpoznawana, przez co niemało kobiet nawet nie zdaje sobie sprawy, że choruje na nią. Spowodowane to jest małą wiedzą na jej temat, jak również problemów z jej zdiagnozowaniem. Nasza strona jest źródłem cennych wiadomości na temat endometriozy. W zrozumiałej formie zamieściliśmy na przykład informacje o tym jak rozpoznać chorobę jak również o możliwościach jej leczenia. Zapraszamy na stronę endometrioza24.pl.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Osteopatia
 • Osteopatia »

  Fizjoterapia to znana już od wielu lat metoda leczenia najróżniejszych schorzeń związanych z kręgosłupem czy stawami. Jeżeli jednak chcemy z niej skorzystać, to dobrze jest najpierw upewnić się, że korzystamy przy tym z usług naprawdę dobrze wykwalifikowanych ludzi – dlatego też najlepiej jest wejść na stronę www.gabinet.animusz.pl, i przynajmniej rzucić okiem na ofertę, którą można na niej znaleźć. Warszawski gabinet Animusz może poszczycić się naprawdę sporym doświadczeniem oraz doskonałą i dysponującą najlepszymi kwalifikacjami kadrą, która daje całkowitą pewność, że nawet najbardziej wymagający klienci będą mogli być całkowicie usatysfakcjonowani tymi usługami. Cała oferta jest tu bardzo różnorodna, i obejmuje zarówno zupełnie podstawowe konsultacje, jak i wiele różnych zabiegów. Z pewnością warto jest z niej skorzystać, bo dla wielu osób jest to praktycznie jedyna szansa na to, aby móc cieszyć się dobrym zdrowiem.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Refluks żołądka
 • Refluks żołądka »

  Nowoczesna medycyna nadal nas zaskakuje nowymi doniesieniami. Co rusz dowiadujemy się o nowych odkryciach. Obecnie wielu ludzi cierpi na refluks żołądka. Nasz portal w całości jest poświęcony właśnie temu zagadnieniu. Każdy kto szuka informacji o tej chorobie musi zobaczyć co dla niego przygotowaliśmy. Niezależnie o stadium zaawansowania dolegliwości zawsze można w różny sposób przeciwdziałać. Dowiedz się jak. Napisaliśmy Przedstawiliśmy jakie środki najlepiej stosować, a także ukazaliśmy dokładny przebieg choroby. Nie jesteś zmuszony już wertować wielu stron internetowych i na ich łamach doszukiwać się strzępków informacji.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowotwór - Propolis
 • Nowotwór - Propolis »

  Bogaty skład chemiczny propolisu jest bardzo dobrym źródłem antyoksydantów chroniących organizm człowieka przed chorobami. Naukowcy odkryli, że szczególnie duża koncentracja tego związku występuje w PROPOLISIE BIO30. Liczne badania udowodniły wszechstronne i cenne farmaceutyczne aktywności propolisu w apiterapii: antybakteryjne, przeciwgrzybiczne, przeciwwirusowe. Zabija dużą ilość mikroorganizmów wliczając w to bakterie, grzyby, pierwotniaki i wirusy.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gronkowiec
 • Gronkowiec »

  Gronkowiec złocisty jest bakterią wszechobecną prawie odporną na antybiotyki. Obecny jest zarówno u ludzi, oraz u zwierzęcia. Nie omija on również powietrza, wody i jedzenia. Ta gram-dodatnia bakteria ma swoje ulubione siedlisko przeważnie w jamie nosowo-gardłowej a także na skórze ludzi i zwierząt - dieta oczyszcająca z paraprotex. Gronkowiec jest względnym beztlenowcem zatem może bytować w warunkach tlenowych. Część odmian tej bakterii współżyje w symbiozie z naszym organizmem. Gronkowiec rozwija się najlepiej w temp. 37 stopni i nie wytwarza przetrwalników. Bez trudu znikają przy podgrzewaniu, natomiast enterotoksyna jest odporna prawie na wszystko i to ona robi największe spustoszenie.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Choroby

Choroby - nowa strona:

Adres: