Gminy kujawsko-pomorskie Podkategoria: Gminy kujawsko-pomorskie

  Kajaki Drwęca
 • Kajaki Drwęca »

  Spływy kajakowe to dla miłośników wody i aktywności na świeżym powietrzu wyśmienity sposób na spędzenie wolnego czasu oraz relaks na łonie przyrody. W naszym kraju egzystuje niemało obszarów, gdzie ten sposób rekreacji jest wielce znany i przyciąga rzesze entuzjastów. Jednym z nich jest bezspornie przepiękny obszar Pojezierza Brodnickiego z licznymi jeziorami. Chociaż teren ten nie sprzyja żeglarzom przez wzgląd na nieznaczną powierzchnie jezior, to idealnie nadaje się do ćwiczenia turystki kajakowej dzięki płynącym przez ten rejon rzekom Skarlanka i Drwęca.
  Proponujemy Państwu spływy kajakowe Drwęcą i najpiękniejszymi z jezior regionu brodnickiego. Mogą Państwo skorzystać z planowanych przez nas eskapad lub też indywidualnie opracować termin i trasę spływu. Proponujemy spływy kilkugodzinne oraz kilkudniowe, ponadto prowadzimy wypożyczalnię kajaków. Zapraszamy na spływ Drwęcą - jedną z najpiękniejszych tras kajakowych w Polsce.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.lena.org.pl
 • www.lena.org.pl »

  O firmieSzanowni PaństwoFirma Przybylska Marlena P.P.H.U. zajmuje się produkcją oraz hurtową sprzedażą podkładów i wiązanek pogrzebowych ze sztucznego świerku.Naszą dewizą jest wysoka jakość oferowanych produktów.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • pielgrzymek.pl - pielgrzymki Ziemia Święta, Rzym, Watykan, Egipt
 • pielgrzymek.pl - pielgrzymki Ziemia Święta, Rzym, Watykan, Egipt »

  Pielgrzymek.pl oferuje pielgrzymki autokarowe, lotnicze do Rzymu, pielgrzymki do Paryża, pielgrzymki do Fatimy, pielgrzymki do Ziemii Świętej. Pielgrzymka do grobu Ojca Świętego Jana Pawła II.Wspaniałe pielgrzymki do sanktuariów maryjnych.

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gminy kujawsko-pomorskie

Gminy kujawsko-pomorskie - nowa strona:

Adres: