Autoalarmy, zabezpieczenia Podkategoria: Autoalarmy, zabezpieczenia

  Pomoc Drogowa Wrocław
 • Pomoc Drogowa Wrocław »

  Zapraszamy na stronę HolCar Pomoc Drogowa Wrocław. Chcemy zaproponować Państwu najwyższej jakości usługi z zakresu profesjonalnego i kompleksowego holowania samochodów osobowych, dostawczych, 24 godziny na dobę na terenie kraju i za granicą. W miejscu awarii staramy się przeprowadzić możliwe naprawy mechaniczne i elektryczne. Pracujemy szybko i skutecznie. Zapraszamy kiedy potrzebna jest nasza pomoc drogowa, laweta lub holowanie. Kooperujemy z solidnymi serwisami samochodowymi, w których jest możliwość bezgotówkowej naprawy samochodu. Oferujemy pomoc w uzyskaniu bezpłatnego auta zastępczego. Zapewniamy sympatyczną obsługę fachową pomoc a także konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • SERWIS FOX Blokady Skrzyni Biegów Kraków
 • SERWIS FOX Blokady Skrzyni Biegów Kraków »

  Firma zajmuje się profesjonalnym zabezpieczeniem samochodów oraz motocykli i skuterów.Montaż, serwis, naprawa; autoalarmy, centralne zamki, blokady skrzyni biegów, immobilisery, sterowniki zamków centralnych, czujniki cofania-parkowania, kamery cofania blokady odjazdu, systemy antyporwaniowe, alarmy do motocykli i skuterów, gps ochrona-monitoring.Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny alarmów Fox, Seo.Autoryzacje firm: Autosystemy Fox, Seo, Optoscan, Niedźwiedź Lock.Wszystkie urządzenia montowane przez naszą firmę posiadają atesty i certyfikaty wymagane przy zawieraniu ubezpieczenia AutoCascoDOBIERAMY ZABEZPIECZENIA .DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB KLIENTA.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy samochodowe Tymex
 • Alarmy samochodowe Tymex »

  Firma Tymex od ponad 21 lat zajmuje się zabezpieczeniami pojazdów . Wszystkie alarmy samochodowe w naszej ofercie posiadają wymaganą homologację oraz badania skuteczności wykonane przez Pimot lub Politechnikę Świętokrzyską co uprawnia do zniżek przy zawieraniu umowy autocasco. W ostatnim czasie nasiliły się kradzieże samochodów zabezpieczonych fabrycznie. Jak wiadomo wszystkie zabezpieczenia fabryczne nie są przeszkodą dla złodzieja, zmiana oprogramowania komputera samochodu to chwilka i auto jest gotowe do jazdy. Profesjonalny alarm samochodowy posiadający homologację i badania skuteczności, założony niekonwencjonalnie jest wystarczającym powodem aby amator cudzej własności odstąpił od działania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dodatkowo wiele produktów podnoszących komfort i jakość użytkowania pojazdów.

  Data dodania: 14 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najnowsze, ekologiczne sprzęty, a także technologie do mieszkań
 • Najnowsze, ekologiczne sprzęty, a także technologie do mieszkań »

  Smarthousing.pl to serwis opisujący nowoczesne pomysły w obszarze tworzenia i wyposażenia mieszkania. Na serwisie poruszane są tematy dotyczące bezpieczeństwa, ekologii oraz inteligentnych urządzeń i systemów. Dzięki portalowi poznaje się najświeższe, a także nowoczesne sprzęty RTV oraz AGD, a także gadżety. Doniesienia o nich podane są w formie porad, zestawów produktowych, a także rankingów. Opisanie ich w ten sposób sprawia, że wiadomości są różnorodne, aktualne i zajmujące.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • FTH Mirosław Górecki
 • FTH Mirosław Górecki »

  Transport, serwis, opony, oleje, felgi aluminiowe i stalowe,

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Autoalarmy, zabezpieczenia

Autoalarmy, zabezpieczenia - nowa strona:

Adres: