Toruń Podkategoria: Toruń

  Transportery
 • Transportery »

  Kluczowym profilem działalności firmy Archimedes jest rozprowadzanie szerokiej palety podzespołów do maszyn i urządzeń przemysłowych. Należą do nich: motoreduktory, wibroizolatory i silniki wibracyjne, akcesoria do budowy przenośników, napinacze, elementy przeniesienia napędu w tym sprzęgła bezluzowe, taśmy transportowe i transportery, profile aluminiowe. Firma oferuje produkty najwyższej jakości wytwarzane przez producentów docenionych zarówno na rynku europejskim, jak i światowym, m.in. Ammeraal, Bonfiglioli, Flexon, Italvibras, Mercotac, Motovario, Rosta.
  Rozwinięty system logistyczny, wiedza i doświadczenie przedstawicieli handlowych oraz dobrze zaopatrzony magazyn są gwarancją możliwie krótkich terminów dostaw.
  Firma zapewnia doradztwo techniczne oraz informacyjne. Archimedes także jest producentem i dostawcą innowacyjnych systemów dydaktycznych w dziedzinie pneumatyki, hydrauliki, elektryki, automatyki i sterowania.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Toruń - najpiękniejsze miasto północnej Polski
 • Toruń - najpiękniejsze miasto północnej Polski »

  Portret najpiękniejszego miasta północnej Polski - Torunia. Prezentuje wspaniałe zabytki i historię miasta. Można tu znaleźć informacje o piernikach, kulturze i najsłynniejszym mieszkańcu – Koperniku. Bogata galeria zdjęć zachęci każdego do odwiedzenia Torunia. Strona przedstawia także dodatkowe atrakcje i zalety miasta.Największy katalog przydatnych linków do internetowego Torunia.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radosna Szkoła
 • Radosna Szkoła »

  Proponujemy całkowite wyposażenie placów zabaw wraz z ich nawierzchnią. Bezpieczne place zabaw z atestami, montujemy również place w ramach programu MEN - Radosna Szkoła. Co więcej oferujemy również pomoce i zabawki edukacyjne. Dzięki naszym działaniom i wyposażeniu świat dziecka zmienia się w bardziej inspirujący, pobudzając jego rozwój.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Toruń

Toruń - nowa strona:

Adres: