Bajki Podkategoria: Bajki

  Szkoła podstawowa
 • Szkoła podstawowa »

  Szkoła podstawowa w Drożkach w województwie Wielkopolskim to jedna z wielu szkół podstawowych w Wielkopolsce oraz jedna z trzech placówek w gminie Rychtal.
  Tworzenie stron www Kępno
  W szkole nauczane są klasy od I do VI. Przy szkole funkcjonuje również przedszkole. Wychowankowie szkoły podstawowej w Ddrożkach w województwie Wielkopolskim odnoszą różne sukcesy w konkursach i zawodach sportowych.
  Transport Kępno
  Rodzice naszych wychowanków czynnie włączają się w pracę szkoły.
  Biuro rachunkowe Kępno

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • BaJkI MaLoWaNe DźWiĘkIeM - WwW.WaSzEbAjKi.Pl
 • BaJkI MaLoWaNe DźWiĘkIeM - WwW.WaSzEbAjKi.Pl »

  Strona ze słuchowiskamii audio dla dzieci, wyjątkowe bajki do odsłuchiwania prosto ze strony

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bajki animowane, kreskówki, bajki dla dzieci
 • Bajki animowane, kreskówki, bajki dla dzieci »

  Bajki animowane w najlepszym wydaniu. Starannie posegregowane według kilkunastu kategorii - mnóstwo kreskówek i animowanych bajek.

  Data dodania: 11 03 2009 · szczegóły wpisu »
 • Teatr kukiełkowy - Dobry Duszek
 • Teatr kukiełkowy - Dobry Duszek »

  Organizujemy przedstawienia kukiełkowe w Szkołach, Przedszkolach, Domach Dziecka, oraz u indywidualnych odbiorców. Posiadamy własną scenerię, konstrukcję, a także wspaniałe udźwiękowienie odpowiednie do każdej bajki. Prezentujemy spektakle teatralne, które zawierają w sobie cele: wychowawcze i edukacyjne, dzięki czemu bierzemy czynny udział w wychowaniu młodego pokolenia. W spektaklach teatralnych biorą udział pacynki, oraz duże na 120 cm ręcznie wyszywane kukiełki. Kukły rużnią się między sobą zarówno wyglądem jak i ubiorem, dzieki czemu znakomicie odzwierciedlaja każdą postać bajkową. Wszystkie nasz bajki zawierają w sobie motto przewodnie, które towarzyszy bohaterom i ukazuje ponadczasowe wartości takie jak: przyjaźń, miłość, oddanie, uczciwość, pomoc i wsparcie. Prezentowane bajki pokazują nieustanną walkę dobra ze złem i pomagają młodemu widzowi wybrać tę lepszą drogę.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Audiom.pl - Książki audio, audiobook, książki do słuchania
 • Audiom.pl - Książki audio, audiobook, książki do słuchania »

  Serwis z książkami audio oferuje ponad 5, 3 tyś. tytułów książek do słuchania z dostawą prosto na Twój komputer; kryminały, literatura faktu i reportażu, lektury mp3, bajki do słuchania oraz wiele innych. Książki audio zaoszczędzą Twój czas, który poświęcasz na czytanie tradycyjne. Miły, relaksujący głos czytających lektorów sprawia, że książki audio słucha się z prawdziwą przyjemnością.

  Data dodania: 27 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • E-ksiazka24.pl - Sluchaj lektur na mp3
 • E-ksiazka24.pl - Sluchaj lektur na mp3 »

  Nadal poszukujesz produktów cyfrowych ? Być może zainteresuje Cię propozycja sklepu cyfrowego oferującego darmowe e- booki, e-prasę, książki audio, e-bajki, e-książki i wiele innych publikacji. Serwis E-ksiazka24.pl oferuje blisko 6 000 pozycji książkowych. Książki audio – znajdziesz tu największy wybór audiobooków w języku polskim, angielskim i niemieckim. Wszystko nawet za połowę ceny niż gdzie indziej. Promocyjne oferty, obniżki, prezenty dla klubowiczów. Pobieraj darmowe E-booki, Audiobooki, Czasopisma, Opowiadania i Bajki. Oceniaj publikacje zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody. Już nie musisz wychodzić z domu żeby zrobić zakupy. Wystarczy Ci jedna minuta i masz książkę na swoim komputerze. CO ZYSKUJESZ JUŻ NA POCZĄTKU:- Oszczędzasz czas i pieniądze.- Natychmiastowa dostawa bez kosztów przesyłki- Masz 100% satysfakcji albo zwracamy Ci pieniądze. - Dbasz o środowisko naturalne, nie niszczysz drzew, oszczędzasz papier.Oceniaj publikacje zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody. Już nie musisz wychodzić z domu żeby zrobić zakupy. Wystarczy Ci jedna minuta i masz książkę na swoim komputerze.100 % SATYSFAKCJI - SATYSFAKCJA ALBO ZWROT PIENIĘDZY.Pamiętaj, że "Centrum Cyfrowych Publikacji- E-KSIAZKA24.PL" daje Ci 100% gwarancję satysfakcji oraz gwarancję najniższej ceny.

  Data dodania: 23 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Słowianie - zanim zaczął się czas
 • Słowianie - zanim zaczął się czas »

  Kiedy chwytamy za miecze, nazywają nas Awarami. Gdy lepimy zbyt wprawnie garnki, przezywają nas Wandalami. Jeśli tylko dosiadamy w bitwie koni, stajemy się dla nich Scytami... Jesteśmy Słowianie !

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bajkownia - Fabryka Bajek
 • Bajkownia - Fabryka Bajek »

  Bajkownia to strona pełna interesujących i fascynujących bajek dla najmłodszych. Każdy twórca bajek dla dzieci może dodać swój utwór, który po sprawdzeniu zostanie opublikowany na stronie. Najmłodsi Internauci w Bajkowni znajdą wiele ciekawych bajek takich, jak „Bajka o Żabkach" czy „Bajka o Krasnoludku" i „Zaczarowana kołysanka".

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bajki dla dzieci
 • Bajki dla dzieci »

  Nasza witryna www kierowania jest przede wszystkim do najmłodszych, ale mogą z nie także korzystać dorośli ażeby za sprawą świata bajek choć na chwilę powrócić pamięcią do własnego dzieciństwa. Strona internetowa ma dużą bazę bajek dla dzieci, animowanych w pełnych wersjach. Odnajdziesz na mojej witrynie zarówno starsze jak również nowsze bajki w polskim języku. Na naszej witrynie oprócz bajek dla dzieci znajdziesz też dobrą książkę dla dzieci z bajkami. Znakomita książka z bajkami dla dzieci już od najmłodszych lat pozwoli nie gorzej się twojemu dziecku rozwijać i pobudzi w nim wyobraźnie. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Bajki

Bajki - nowa strona:

Adres: