Architekci, biura projektów Podkategoria: Architekci, biura projektów

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
  Projektowanie przyłączy oraz instalacji wod-kan, gaz, co
 • Projektowanie przyłączy oraz instalacji wod-kan, gaz, co »

  Proponujemy wykonanie projektu instalacji gazowej, projekt przyłącza gazu, projekt przyłącza wodno-kanalizacyjnego. Projektujemy zarówno wewnętrzne, doziemne instalacje gazu, jak i sieci wodne, gazowe, projekty wentylacji i klimatyzacji włączając certyfikaty energetyczne budynków.

  Gwarantujemy fachowe doradztwo, szybki czas wykonania projektu, konkurecyjne ceny. Zawsze staramy się podpowiedzieć najlepsze rozwiązanie o najniższym koszcie wykonania. Projektujemy pełną branżę (gaz, woda, kanalizacja, klimatyzacja, wentylacja, sieci wodne i gazowe, przłącza, certyfikaty energetyczne).

  Świadczymy usługi projektowe D2D (pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na budowę instalacji gazu, uzgodnieniach przyłączy wodno - kanalizacyjnych (pełna branża). Załatwimy w Państwa imieniu wszelkie formalności związane z wydaniem decyzji pozwolenia na budowę instalacji sanitarnej.
  Współpracujemy z Gazownią i Aquanetem co gwarantuje zgodny z przepisami projekt oraz bezproblemowy odbiór instalacji.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • F.P.H.U. GEODETA - usługi geodezyjno-katograficzne
 • F.P.H.U. GEODETA - usługi geodezyjno-katograficzne »

  Usługi geodezyjno - kartograficzne na terenie województwa łódzkiego. Oferujemy pełen zakres prac, począwszy od drobnych prac aż po całościową obsługę obiektów inżynierskich. Wykonuje również regulacje stanów prawnych nieruchomości.Pełna gwarancja szybkiej i profesjonalnej realizacji zleceń. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Landprojekt Architektura Krajobrazu Wrocław
 • Landprojekt Architektura Krajobrazu Wrocław »

  Nasza firma oferuje szeroki zakres usług w dziedzinie architektury krajobrazu. Wykonujemy projekty ogrodów oraz wielobranżowe projekty terenów zieleni m.in. projekty zagospodarowania terenów publicznych, skwerów i parków, projekty placów zabaw w ramach programu Radosna Szkoła. Na potrzeby inwestycji przygotowujemy inwentaryzacje zieleni (inwentaryzacje dendrologiczne), projekty gospodarki drzewowstanem oraz studia krajobrazowe. Zespół projektowy tworzą wysokiej klasy specjaliści - architekci krajobrazu. Dzięki temu oferujemy swoim klientom rzetelną wiedzę na temat kształtowania przestrzeni, dodatkowo popartą doświadczeniem zawodowym. Wykonaliśmy szereg opracowań dla urzędów gmin, firm architektonicznych oraz klientów indywidualnych. Zdobyliśmy także nagrody w konkursach projektowych.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Automatyczne nawadniania
 • Automatyczne nawadniania »

  Spora ilość osób marzy o cudownym domku oraz kolorowymurokliwym ogrodzie wokół niego. Jeżeli mamy na tyle spore pieniądze, że możemy ziścić własne marzenia dobrze jest zawczasu wymyślić koncept takiego ogrodu. Powinniśmy się zastanowić w jakiej formie chcemy stworzyć nasz ogród, czy będzie to otwarty teren, czy dla przykładu będzie to zagadkowy ogród wypełniony roślinnością. Kiedy już w naszej głowie ukształtuje się konkretny pomysł możemy ruszać dalej. Później będziemy musieli wybierać rośliny do naszego ogrodu, jak na przykład kwiaty. Najlepiej jest przejrzeć parę różnych ofert z innych salonów. Kiedy już wybierzemy rośliny należy pomyśleć o tym czy będą nam potrzebne jakieś sprzęty do ogrodu. Jak nic przydadzą nam się systemy nawadniania. Tutaj najrozsądniej zakupić automatyczne nawadnianie. Jeśli już jesteśmy przy wodzie musimy podjąć decyzję czy chcemy posiadać jakieś oczko wodne a może basen. Jeśli tak musimy najpierw oddzielić odpowiedni urywek terenu pod oczko wodne lub basen. Następnie trzeba wyselekcjonować właściwe materiały na basen bądź oczko. Prócz tego ten element powinien wkomponować się w ogólną przestrzeń ogrodu. Kiedy już wszystko posiadamy zaplanowane możemy zwrócić się do doświadczonej firmy zajmującej się właśnie projektowaniem ogrodów, która pomoże nam wprowadzić nasze plany w życie. Pomogą nam doświadczeni pracownicy. Nie będziemy musieli martwić się o to, że coś pójdzie nie tak. Nasz wspaniały ogród będzie dokładnie taki, jakim go sobie wyśniliśmy.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • BPI Szczytno - Biuro Projektowe
 • BPI Szczytno - Biuro Projektowe »

  BPI SZCZYTNO jest prężnie rozwijającą się firmą zajmująca się świadczeniem usług projektowych i prowadzeniem nadzoru inwestorskiego. Wykonujemy projekty dla budownictwa: mieszkaniowego, przemysłowego oraz użyteczności publicznej (budynki biurowo - przemysłowe, kina, baseny, hale sportowe, budynki dydaktyczne, budynki wielorodzinne oraz domki jednorodzinne). Oferujemy pełen zakres usług projektowych i inwestycyjnych (projekt zawierający wszystkie uzgodnienia i pozwolenia).

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRACOWNIA Biuro Projektów
 • PRACOWNIA Biuro Projektów »

  PRACOWNIA jest biurem architektoniczno-graficznym tworzącym projekty dla firm i osób prywatnych. Swoją siedzibę posiadamy w Szczecinie. Pracujemy jednak na terenie całej Polski i Europy.ARCHITEKTURA- budynki użyteczności publicznej- budynki mieszkalne (jedno i wielorodzinne)- kompleksowe projekty wnętrz- wizualizacje architektoniczne 3DGRAFIKA- identyfikacja wizualna- plakaty- książki- czasopisma- ilustracje

  Data dodania: 23 05 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacje architektoniczne, wizualizacje wnętrz
 • Wizualizacje architektoniczne, wizualizacje wnętrz »

  Oferujemy profesjonalne wizualizacje 3D zarówno na potrzeby projektantów wnętrz, deweloperów, biur architektonicznych, agencji reklamowych jak i na potrzeby Klientów indywidualnych. Wykonujemy wizualizacje architektoniczne, animacje reklamowe oraz wizualizacje wnętrz. Tworzymy także trójwymiarowe modele wszelkich produktów. Wizualizacje 3D pozwalają naszym Klientom zaprezentować produkt jeszcze w fazie projektowania. Ponadto eksponują jego największe walory, łącząc całość w interaktywną prezentację. Jeżeli chcielibyście zobaczyć, jak będzie wyglądał produkt, nad którym pracujecie, nasza oferta jest dla Was. Tworzone przez nas wizualizacje pomogą Państwu wypromować Wasze produkty i inwestycje.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kamień ogrodowy opolskie
 • Kamień ogrodowy opolskie »

  Dziś przy produkcji takich elementów, jak dla przykładu altany opolskie czy meble ogrodowe opolskie wykorzystuje się solidnych substancji. Robi się tak dlatego, że te składniki ogrodu powinny wytrwać bardzo długo. Prócz tego są narażone na złe czynniki atmosferyczne. Jeżeli mamy własny ogród możemy zainwestować w różnorakie miłe dla oka elementy takie jak choćby kamień ogrodowy opolskie czy posągi, fontanny. Jeżeli posiadamy na tyle wysokie finanse możemy nająć wyszkolonego ogrodnika. On doskonale zajmie się naszym ogrodem. Natomiast jeślijeżeli nie dysponujemy takimi środkami finansowymi i posiadamy niewielki ogródek, żeby go upiększyć możemy na przykład wnieść ciekawe ogrodzenie. Jeżeli mamy szeroką wyobraźnię możemy postawić drewniany płotek i pokolorować każdą sztachetę z osobna na różny kolor. Jeśli cenimy folklor możemy umieścić na szczeblach stylizowane naczynia. Tak niedużo a jak pozmienia charakter naszego ogrodu. Dobrze jest również kupić pokaźny ogrodowy grill. Będzie wtedy można spraszać przyjaciół na kolacje pod gołym niebem, a także po prostu przygotowywać obiad na świeżym powietrzu. Gdybyśmy ruszyli dalej tym śladem wypadałoby nabyć altanę ogrodową. W obecnych czasach jest naprawdę bardzo bogaty wybór wielorakich modeli altan. Dodatkowo należy do tego wybrać pasujące krzesła bądź ławki. Można także kupić jakieś oświetlenie, może lampy stojące lub oświetlenie do powieszenia. Wszystkie te detale można spokojnie kupić w fachowych sklepach.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro projektowe zakopane
 • Biuro projektowe zakopane »

  Polskie Tatry to fantastyczne góry. Rokrocznie są najeżdżane przez zastępy urlopowiczów. I rokrocznie zostawiają oni tutaj masę pieniędzy. Bezapelacyjnie głównym punktem polskich Tatr jest Zakopane. Małe miasto w każdy sezon napełnia się urlopowiczami po brzeg. Można tutaj spotkać specyficzne projektowanie budynków Zakopane, co jest reprezentowane przez choćby domy z bali. Architektura Zakopane jest niezachwiana już od wielu lat. Co się jeszcze tyczy architektury to można tu poznać takich ludzi jak chociażby architekci Zakopane i zobaczyć jak wygląda biuro projektowe Zakopane. Na dodatek w mieście znajduje się sporo zabytków godnych obejrzenia. Lecz poza samym Zakopanem pozostają wspaniałe góry i spokojne doliny. Jest sporo szlaków, na które trzeba koniecznie wyruszyć. Magia tych miejsc zapiera dech w piersiach. Podróżując po górach mamy szansę aby spotkać bacę na hali wyprowadzającego owce. Krajobrazy są autentycznie fantastyczne. I pomimo, że szlaki są wypełnione turystami a miasto pęka w szwach od wycieczkowiczów ciągle można odnaleźć tu upragniony spokój. Na dodatek to jest zawsze pewna odskocznia od szybkiego życia w wielkim mieście. Jednakowoż pojawiają się także ciemne strony. Trzeba powiedzieć sobie szczerze, że Zakopane nie jest tanim miejscem na urlop. Należy liczyć się z dużymi wydatkami. Do tego w Tatry przybywa coraz więcej urlopowiczów z za granicy, którzy nie zawsze wiedzą jak się właściwie zachowywać. Kto wie może to się w niedalekim czasie zmieni i będziemy mogli radować się przyjemną pogodą i pięknymi pejzażami.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Siebiesiuk Architects
 • Siebiesiuk Architects »

  Zespół projektantów prowadzony przez architekta Mirosława Siebiesiuka, który już od ponad 10 lat zajmuje się zawodowo projektowaniem architektonicznym oraz obsługą prawną uzyskania pozwoleń na budowę. Podstawowy zakres usług to: projekty budowlane budynków mieszkalnych oraz usługowych, adaptacja projektów gotowych, projekty zagospodarowania działek, budynki gospodarcze oraz garażowe, budynki mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne, załatwianie formalności na pozwolenie na budowę, modernizacje i rozbudowy budynków istniejących, projekty budynków w technologii szkieletowej i kanadyjskiej, projekty zmiany sposobu użytkowania, nietypowe zlecenia na projekty budowlane, projekty budynków użyteczności publicznej, projekty wnętrz.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Procyon Sp. z o.o.
 • Procyon Sp. z o.o. »

  Oszczędności połączone z późniejszym zużyciem energii w domu poczynić można już w momencie jego stawiania. Rozwiązaniem na miarę dwudziestego pierwszego wieku są domy pasywne, proponowane przez Firmę PROCYON. Siedziba Zakładu znajduje się przy ul. Podleśnej 14a w Stargardzie Szczecińskim. Chcąc szybciej jak również w każdym sezonie weselić się zrealizowaniem swojego pragnienia o swoim domu jednorodzinnym wystarczy skontaktować się pod numerem 91 577 77 57.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów
 • Projekty domów »

  Plany domków jednorodzinnych, plany budowli użytkowych jak dodatkowo nowoczesne i ekologiczne rozwiązania – tak funkcjonuje Grupa Archipelag. Obecna Grupa skonstruowana jest z 3 sprawdzonych firm, poprzez to, możemy Państwu zaoferować każdą formę w zakresie budownictwa. W naszej grupie zatrudnieni są specjaliści tacy jak architekci czy doradcy. Dla petentów posiadamy ciekawą propozycję projektów, przeszło 800 domów dla rodzin. Dla petentów instytucjonalnych, wykonamy każdy jeden projekt na zamówienie. Zobacz naszą ofertę, przeglądając naszą stronę.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gaudium Garden - ogród Kraków dla Ciebie
 • Gaudium Garden - ogród Kraków dla Ciebie »

  Naszym celem jest spełnianie marzeń o wymarzonym ogrodzie. Dostarczamy profesjonalne usługi związane z ogrodami m.in: projektowanie ogrodów, wykonanie ogrodów na podstawie projektu, utrzymanie ogrodów. Dzięki naszej pomocy teren nabiera unikatowego blasku. Służymy pomocą w adaptacji już istniejących ogrodów oraz przy tworzeniu nowych ogrodów. Skorzystaj z doświadczenia praktyków i wykreuj ogród swoich pragnień. Tworzymy najwyższej jakości projekty ogrodów dopasowane do oczekiwań naszych klientów.
  :)

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro projektów
 • Biuro projektów »

  Strona firmowa Przedsiębiorstwa Inżynierii Środowiska BSB sp.j. z Zielonej Góry.
  Nasza firma to biuro projektowe zajmujące się projektowaniem i koordynacją branż. Branżą wiodącą jest branża sanitarna. Specjalizujemy się w projektowaniu inwestycji liniowych: sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, ropociągów. Posiadamy doświadczenie w kompleksowym projektowaniu obiektów technologicznych. Wykonujemy nie tylko dokumentacje techniczne (projekty budowlane, projekty wykonawcze), ale także dokumentacje formalno-prawne (między innymi operat wodnoprawny, operat dendrologiczny, raport oddziaływania na środowisko) uzyskując wszelkie uzgodnienia i pozwolenia (pozwolenia wodnoprawne, pozwolenia na wycinkę drzew, czy decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach).

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Wrocław - projekty indywidualne wnętrz i budynków - aranżacje wnętrz
 • Architekt Wrocław - projekty indywidualne wnętrz i budynków - aranżacje wnętrz »

  Paula Gracja - architekt Wrocław. Jeżeli ciekawią Cię plany indywidualne, projekty wnętrz tudzież budynków, aranżacje także projektowanie wnętrz również domów, lub indywidualne projekty na zlecenie Wrocław to zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacja wnętrz Warszawa - Węgiełek
 • Aranżacja wnętrz Warszawa - Węgiełek »

  Nie sprzedajemy marzeń, tworzymy prawdziwe wnętrza. Architektura wnętrz Warszawa w naszym wykonaniu to pełen profesjonalizm. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja i zadowolenie klientów z wnętrz, które dla nich tworzymy. Architekturą wnętrz zajmujemy się od wielu lat. Po ukończeniu studiów na warszawskiej ASP projektowaliśmy dla najbardziej renomowanych pracowni projektowych aby po kilku latach założyć własne studio. Oferujemy kreatywne i stylowe rozwiązania w aranżacji. Oferujemy nie tylko projektowanie wnętrz Warszawa. Uczestniczymy w całym procesie budowlano-wykończeniowym, co gwarantuje rzetelną realizację założeń projektowych oraz utrzymanie właściwego harmonogramu i tempa prac. Profesjonalna aranżacja wnętrz Warszawa gwarantuje, że wnętrza będą funkcjonalnością, formą i estetyką odpowiadać swemu przeznaczeniu. Nasze projekty wnętrz są odzwierciedleniem stylu życia, preferencji i osobowości ich właścicieli.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gzymsy, sztukateria - Dom Design
 • Gzymsy, sztukateria - Dom Design »

  Naszą specjalnością działalności jest szeroko pojęta sztukateria i stylistyka wykończenia elewacji. Produkujemy wysokiej jakości profile elewacyjne oraz listwy elewacyjne, gzymsy międzykondygnacyjne oraz gzymsy nadokienne. Wykonywana przez nas sztukateria pozwala odmienić nawet najbardziej prosty w formie budynek. Detale architektoniczne, takie jak profile elewacyjne czy bonie, sprawiają, że każde pomieszczenie nabiera niezwykłego charakteru. Nasze gzymsy to gwarancja wytrzymałości oraz wysokiej estetyki. Sztukateria od Dom Design to nietrudny sposób na interesujące wykończenia ścian i okien. Listwy ozdobne, wykonane przez naszą firmę, upiększą każdy dom. Służymy poradą w doborze sztukaterii odpowiednich dla bryły Państwa budynku. Nasze profile elewacyjne i gzymsy są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Z przyjemnością realizujemy projekty indywidualne klienta na podstawie zdjęć. W ofercie firmy natraficie na profile elewacyjne o różnych wymiarach, a także profile w łukach. Atrakcyjne wykończenie ożywi wygląd każdego domu.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacje architektoniczne 3D
 • Wizualizacje architektoniczne 3D »

  3thesign to profesjonalna firma zajmująca się wykonywaniem realistycznych wizualizacji architektonicznych 3D oraz animacji urbanistyki, budynków i wnętrz, więc jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami zapraszamy do odwiedzin naszej strony www. Znajdziesz na niej najpotrzebniejsze informacje o nas, działaniu, przykładowe projekty oraz co najważniejsze kontakt do nas. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adaptacja projektu budowlanego
 • Adaptacja projektu budowlanego »

  Poznańska Pracownia adaptacji projektów gotowych prezentuje szybką i skuteczną adaptację Twojego projektu, dostosowanie go do aktualnych warunków tudzież analizę dokumentów prawnych. To wszystko w konkurencyjnych cenach i fachowej jakości usług. Możecie Państwo również liczyć na stworzenie indywidualnego projektu bądź wybrać zasugerowany przez nas gotowy projekt, jaki będzie Państwu najbardziej odpowiadał. Z naszego serwisu można zamówić też fachową pomoc architekta, geodety lub geologa. Przeprowadzamy nasze doradztwo na terenie całego powiatu poznańskiego, stąd jeżeli np. nie wiedzą Państwo ile kosztuje adaptacja projektu to zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • ogrody olsztyn, projektowanie ogrodów olsztyn
 • ogrody olsztyn, projektowanie ogrodów olsztyn »

  Oferująca projektowanie, przewidywanie zaś nawadnianie ogrodów Olsztyn interes ArtEco owo podmiot, który, przez wzgląd wieloletniemu doświadczeniu, wypracował aktualnie sobie niezmiernie wysoką pozycję na krajowym rynku. Klienci, których interesują nietuzinkowe ogrody warmińsko-mazurskie mogą toteż rozliczać nie na to samo na nietuzinkowe projekty, niemniej jednak tudzież na owo, że zostaną one wykonane spośród dużą starannością. Atutem firmy oferującej projektowanie ogrodów Olsztyn jest również perfekcyjnie wyszkolona i systematycznie doskonaląca swoje umiejętności personel pracownicza doradzająca osobom, które nie miały coraz do czynienia spośród ogrodami oraz pomagająca w dopracowaniu projektów przygotowywanych za pomocą profesjonalistów.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architektura i Sztuka - architekt Mirosław Rąbalski
 • Architektura i Sztuka - architekt Mirosław Rąbalski »

  Pracownia architektoniczna w Gliwicach istnieje od 1991 r. i prowadzona jest przez architekta Mirosława Rąbalskiego. W ramach naszej oferty wykonujemy wszelkiego rodzaju projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze w zakresie architektoniczno-budowlanym, małej architektury, wnętrz i zieleni. Uzyskujemy wszystkie potrzebne uzgodnienia i pozwolenia. Prowadzimy nadzory autorskie. Współpracujemy też ze specjalistycznymi biurami konstrukcyjnymi i instalacyjnymi. Wykonujemy projekty zarówno dla firm, instytucji jak i osób prywatnych.Oprócz działalności architektonicznej pracownia prowadzi również działalność artystyczną.

  Data dodania: 24 03 2009 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architekci, biura projektów

Architekci, biura projektów - nowa strona:

Adres: