Alarmy, systemy ochrony Podkategoria: Alarmy, systemy ochrony

1 · 2 · następna strona »
  "SEPIA" Agencja Ochrony Osób i Mienia
 • "SEPIA" Agencja Ochrony Osób i Mienia »

  - inkaso (dzienne utargi), - konwój wartości pieniężnych, przedmiotów wartościowych lub niebezpiecznych, - monitoring (systemy alarmowe), - ochrona osobista, - ochrona imprez, - ochrona VIP-ów, - pomoc w przypadku zagrożenia, - doraźna pomoc w zakresie bezpieczeństwa.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aromis usługi remontowo-instalacyjne Arkadiusz Zięba
 • Aromis usługi remontowo-instalacyjne Arkadiusz Zięba »

  Instalacje elektryczne, monitoring, domofony, videofony, remonty, układanie paneli.Wykonuję powyższe prace szybko i solidnie. Oferuję promocyjne ceny. Wystawiam Faktury VAT.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja przemysłowa Poznań
 • Telewizja przemysłowa Poznań »

  Firma Safe System jest jedną z tych, które działają w biznesie ochroniarskiej. Swoim nabywcom oferuje ona przede wszystkim profesjonalne zakładanie instalacji alarmowych, które są za każdym razem są dostosowywane do prywatnych wymagań klientów. Ponadto w spisie produktów firmy jest także telewizja przemysłowa Poznań. Oznacza to, że firma SafeSystem jest w stanie zamontować system kamer, które będą monitorowały wskazany obiekt, a priorytetowo jego najbardziej strategiczne miejsca. Taki monitoring ma możliwość być zamontowany zarówno wewnątrz jak również na zewnątrz budynku. Dzięki temu będzie on miał zapewnioną kompleksową ochronę. A dodatkowo firma Safe System gwarantuje usługi serwisowania zamontowanego sprzętu, a oprócz tego okresową kontrolę tego, czy dany system dobrze działa. Pośród innych usług, jakie oferuje Safe System jest też montowanie domofonów i videofonów, dzięki którym łatwiej jest kontrolować, kto wchodzi do danego obiektu. Firma Safe System współpracuje też z innymi firmami ochroniarskimi, które oferują natychmiastową interwencję przebywającego w pobliżu patrolu w razie, gdyby alarm został uruchomiony.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamery przemysłowe, rejestratory cyfrowe - Eltrox
 • Kamery przemysłowe, rejestratory cyfrowe - Eltrox »

  W naszej ofercie znajdują się telewizja przemysłowa, kamery przemysłowe, akcesoria CCTV i wszystkie elementy składające się na monitoring. Nasze kamery przemysłowe dobrze sprawdzają się w sklepach, supermarketach, centrach handlowych, przy kontroli imprez masowych czy nadzorowaniu newralgicznych punktów miast. Szybko, bezpiecznie, a ponadto zawsze służymy profesjonalną poradą przy doborze sprzętu. Specjalizujemy się w dystrybucji elektroniki użytkowej i systemów elektronicznych niezbędnych w do funkcjonowania nowoczesnych przedsiębiorstw.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Bramki antykradzieżowe
 • Bramki antykradzieżowe »

  W dzisiejszych czasach ochrona mienia to priorytet w każdej działalności. Firma Elkam wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferuje profesjonalne usługi z zakresu montażu systemów telewizji przemysłowej, ponadto w ofercie systemy nagłośnieniowe, bramki antykradzieżowe i wiele innych nowoczesnych rozwiązań dla firm i osób prywatnych. Na stronie internetowej znajdziesz wszelkie szczegóły odnośnie współpracy - przyjazna nawigacja witryny ułatwia poruszanie się pomiędzy poszczególnymi podstronami serwisu.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sieci nie tylko komputerowe - NetWork Makers
 • Sieci nie tylko komputerowe - NetWork Makers »

  Zajmujemy się sieciami niskoprądowymi, na co wskazuje nasza nazwa ROBIMY SIECI...NETWORK MAKERS * projektujemy i instalujemy sieci komputerowe LAN tzw. miedziane, a także światłowodowe oraz radiowe (WiFi) * administrujemy stronami www oraz serwerami gdzie, systemem operacyjnym może być Windows lub lepiej jedna z dystrybucji Linuxa * sieci telefoniczne w lokalach wraz z centralami abonenckimi wewnętrznymi * projektujemy i realizujemy sieci rozsyłające w budynkach telewizyjne programy wszystkich dostępnych telewizji satelitarnych oraz naziemnych * integracja z telewizją dozorową czyli kamerami na zewnątrz budynku i w nim * sieci telewizji dozorowych to również nasza specjalność * projektujemy oraz instalujemy systemy przeciwpożarowe * projektujemy oraz instalujemy systemy antywłamaniowe wraz z zaprogramowaniem ich central * jesteśmy reselerem firm CISCO, APC i ZyXEL

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • ELTROTECH - PROFESJONALNE SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ
 • ELTROTECH - PROFESJONALNE SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ »

  alarm, alarmy, alarm torun, alarm toruń, alarmy toruń, alarmy torun, monitoring, monitoring CCTV, telewizja przemysłowa, telewizja przemyslowa, telewizja dozorowa, systemy zabezpieczeń, instalacje alarmowe, systemy zabezpieczen, kontrola dostępu, kontrola dostepu

  Data dodania: 11 03 2009 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy
 • Alarmy »

  Alarmy Kamery Anteny Montujemy naprawiamy serwisujemy

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne systemy alarmowe od Braxer. Monitoring
 • Profesjonalne systemy alarmowe od Braxer. Monitoring »

  Przedsiębiorstwo świadczy całościowe usługi w zakresie projektowania a, także instalacji systemów alarmowych.Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji systemów alarmowych, profesjonalnych kamer, osprzętu oraz monitoringu.Nasze solidne podejście do powierzanych nam zadań sprawia, że proponujemy Państwu najkorzystnniejsze systemy alarmowe na rynku. Współpracujemy z najlepszymi producentami alarmów, którzy mogą zaoferować urządzenia najwyższej klasy od czołowych producentów. Dzięki temu Nasz monitoring obiektów jest niezawodny i daje duże poczucie bezpieczeństwa.Naszą cechą szczególną, którą proponujemy Naszym odbiorcom są bezprzewodowe układy alarmowe, które można zamontować w dowolnym obiekcie handlowym lub w obiekcie prywatnym. Takie rozwiązanie daje dużą swobodę w zakładaniu oraz w ewentualnej zmianie miejsca do monitoringu.Proponujemy do skorzystania z Naszych usług w zakresie alarmów.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • GKJ-SYSTEM - Alarmy, Anteny, Automatyka domowa, Centrale telefoniczne, Centralne odkurzanie, DSO, Mon
 • GKJ-SYSTEM - Alarmy, Anteny, Automatyka domowa, Centrale telefoniczne, Centralne odkurzanie, DSO, Mon »

  Alarmy, Systemy Alarmowe Małopolska. TEL 696 510 858 Konkurencyjne Ceny, Szybka Realizacja! Skontaktuj się z nami

  Data dodania: 23 05 2009 · szczegóły wpisu »
 • rejestratory cyfrowe IP
 • rejestratory cyfrowe IP »

  Telewizja przemysłowa IP jest używana w celu zapewnienia bezpieczeństwa, a oprócz tego pełnienia nadzoru na odpowiedniej przestrzeni. Głównie jest wykorzystywana w obiektach, gdzie przebywają kobiety i mężczyźni przykładowo w fabrykach. Do podglądu obrazu z kamer jest odpowiednie miejsce, gdzie ochrona danego obiektu pełni służbę nad odpowiednim funkcjonowaniem i usunięciem nieprawidłowych zachowań lub zdarzeń. Telewizja przemysłowa IP to przede wszystkim kamery sieciowe IP, które rejestrują wydarzenia 24 godziny na dobę 356 dni w roku i są dostępne za pomocą sieci teleinformatyczne.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy przeciwpożarowe – rejestratory cyfrowe
 • Systemy przeciwpożarowe – rejestratory cyfrowe »

  Systemy przeciwpożarowe, systemy zabezpieczeń i systemy alarmowe to w pełni nowomodne i obeznane urządzenia, które zapewnią Państwu bezpieczeństwo przez 24 godziny na dobę. Zapewnij bezpieczeństwo w swoim domu i w swojej firmie już dziś! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty systemów zabezpieczeń, systemów alarmowych i systemów przeciwpożarowych sklepu internetowego alarmy-e.pl.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • BezpiecznaFirma.com
 • BezpiecznaFirma.com »

  Bezpiecznafirma.com Profesjonalne alarmy, systemy monitoringu, sieci komputerowe, centrale telefoniczne.

  Data dodania: 25 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy i monitoring – najtaniej w wielkopolsce
 • Alarmy i monitoring – najtaniej w wielkopolsce »

  Alarmy, montaż profesjonalnych systemów alarmowych i telewizji przemysłowej. Znajdziesz tutaj porady dla chcących założyć system alarmowy, opisy urządzeń, instrukcje obsługi, przykładowe schematy połączeń oraz sklep internetowy z alarmami. W sklepie alarmymonitoring.pl możesz nabyć centrale alarmowe, czujki, sygnalizatory, kamery oraz inne akcesoria niezbędne przy montażu systemu alarmowego. Zapraszamy.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • DORFON Andrzej Małczak DOMOFONY Wrocław
 • DORFON Andrzej Małczak DOMOFONY Wrocław »

  Firma DORFON zajmuje się handlem hurtowym i detalicznym we Wrocławiu jak i w całej Polsce następującym asortymentem:
  - domofony,
  - wideodomofony,
  - telefony stacjonarne,
  - telewizja przemysłowa,
  - radioodbiorniki,
  - skrzynki pocztowe,
  - skrzynki na listy z domofonem.

  DORFON dysponuje asortymentem w style RETRO - telefony stacjonarne oraz radioodbiorniki.

  Ponadto posiada w sprzedaży asortyment pokrewny, zastępczy i uzupełniający - m.in. unifony, panele, elektronika, zamki, klucze, samozamykacze, elektrozaczepy, szyldy, rygle, okucia i inne.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • monitoringhd.com w Gdyni- telewizja przemysłowa
 • monitoringhd.com w Gdyni- telewizja przemysłowa »

  Firma AMB z Gdyni powstała w 1990 r. Działamy w miastach Gdynia, Gdańsk i Sopot oraz Wejherowo, Rumia, Reda i województwo pomorskie. Posiadamy koncesję MSWiA dotyczącą ochrony mienia i osób. Firma sprzedaje też kasy fiskalne w Gdyni i Gdańsku.
  Instalacją telewizji przemysłowej zajmujemy się od od początków naszej działalności. Posiadamy duże doświadczenie nabyte w trakcie montażu kamery przemysłowych na różnego rodzaju obiektach. W ciągłej sprzedaży posiadamy wyposażenie od takich firm jak Aper, Arecont Vision, Axis, Goyo, Optiva, Raiden, Sanyo oraz inne oraz róznego gatunku akcesoria potrzebne do instalacji systemów cctv. W sprzedaży mamy nie tylko kamery analogowe kamery IP i megapikselowe oraz obiektywy do tych kamer.
  Instalujemy Satel, alarmy domowe, monitoring, kontrolę dostępu, telewizję przemysłową, cctv. Instalujemy alarmy w miejscach takich jak pojazdy ciężarowe, jachty, motocykle, kasy dla taksówkarzy, pojazdy osobowe. Alarmy domowe oraz biurowe są przystosowywane do bieżących potrzeb zamawiającego. Zainstalowane przez nas systemy alarmowe są honorowane przez firmy ubezpieczeniowe, co ułatwia otrzymanie zniżki . Gdy pragniesz zamontować alarm do samochodu, alarm do firmy albo alarm do mieszkania to doskonale trafiłeś! motocykle, jachty, cieżarówki, autobusy. W ciągłej sprzedaży montujemy autoalarmy doświadczonych producentów takich jak proxima, seo, enigma, albatros, quasar.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja Czasu Pracy i Kontrola Dostępu
 • Rejestracja Czasu Pracy i Kontrola Dostępu »

  ControlSYS zajmuje się dystrybucją urządzeń do rejestracji czasu pracy i kontroli dostepu. Urzązenia biometryczne - odcisk palca - i na karty blizeniowe RFID MIFARE i UNIQUE. Dzięki zastosowaniu rozwiązań biometrycznych eliminujemy możliwość zafałszowań czasu pracy i nieautoryzowanego dostępu osób niepowołanych do pomieszczeń o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa.

  Data dodania: 24 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja przemysłowa i telekomunikacja
 • Telewizja przemysłowa i telekomunikacja »

  Telewizja przemysłowa i monitoring do biura, sklepu, przedsiębiorstwa, zakładu pracy. Systemy monitoringu oraz gotowe zestawy przygotowywane specjalnie dla klienta, w 100% zgodne z jego wymaganiami.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • F.H.U. IntellDom - alarmy, monitoring, napędy, domofony.
 • F.H.U. IntellDom - alarmy, monitoring, napędy, domofony. »

  F.H.U. IntellDom zajmuje się podnoszeniem poziomu bezpieczeństwa i wygody. Oferujemy systemy alarmowe, monitoringu, domofony, wideodomofony, sieci komputerowe (w tym bezprzewodowe), napędy do bram. Oferta skierowana jest zarówno dla budownictwa mieszkaniowego (jedno i wielorodzinnego) jak i dla firm i instytucji.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fittich Telcomp przeciwpożarowe warszawa
 • Fittich Telcomp przeciwpożarowe warszawa »

  Głównym zakresem naszej działalności jest sprzedaż systemów bezpieczeństwa. Oferujemy najnowszą światową technologię koncernów:telcomp, securiton, hekatron, verex, przeciwpożarowe, antywłamaniowe, securiras, securipro.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Alarmy, systemy ochrony

Alarmy, systemy ochrony - nowa strona:

Adres: