BHP Podkategoria: BHP

1 · 2 · następna strona »
  Hydrant - firepol.pl
 • Hydrant - firepol.pl »

  FIRE-POL posiada wieloletnie doświadczenie w segmencie zabezpieczeń przeciwpożarowych, dlatego właśnie jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonywanych usług i oferowanego sprzętu. Proponujemy Państwu hydranty zewnętrzne i wewnętrzne, węże hydrantowe, drzwi przeciwpożarowe, gaśnice oraz artykuły bhp. Na świadczone usługi posiadamy ważne certyfikaty i autoryzacje, wydajemy także specjalne protokoły pokontrolne. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bhp Poznań
 • Bhp Poznań »

  Szkolenia BHP są niezbędne w każdej działalności.
  Firma szkoleniowa BKSDiDK "Bez wypadku" świadczy tego typu usługi od 1993r. Cechuje nas doświadczenie, pomysłowość oraz wysokiej klasy rekomendacje i certyfikaty. Już na początku naszej działalności otrzymaliśmy wpis do ewidencji o działalności dydaktycznej Kuratora Oświaty.
  Przeprowadzamy szkolenia BHP w Poznaniu we własnym ośrodku szkoleniowym, a także w zakładach pracy na terenie całej Wielkopolski i nie tylko.
  Pomożemy i doradzimy w zakresie BHP oraz kodeksu pracy. Tworzymy dokumentacje BHP, instrukcje BHP oraz ISO. Poza doradztwem i szkoleniem BHP, przeprowadzamy również audyty z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej.
  Indywidualnie opracujemy program i zakres tematów szkolenia BHP, kurs spawania czy kurs na wózki widłowe w oparciu o charakter działalności klienta.
  Od 2002r. przeprowadzamy kurs spawania (metody 111, 311, 135, 141, plazmowe) posiadając atest Instytutu Spawalnictwa.
  Współpracujemy z:
  - Pozycjonowanie stron www
  - ProIso Poznań

  Biuro Kursów Szkoleń Doradztwa i Doskonalenia Kadr "Bez wypadku" pomaga znaleźć najlepsze rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krytyczne limity Haccp Wrocław
 • Krytyczne limity Haccp Wrocław »

  Haccp (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli) to system zarządzania jakością produktów spożywczych. Pozwala przewidywanie zagrożeń, ocenę ryzyka, pomaga zlikwidować produkty nie spełniające standardów jakościowych. Opracowanie dokumentacji Haccp dla sklepów spożywczych daje gwarancję bezpieczeństwa wykonywanej pracy i towarów jakie się w nim znajdują. Oferujemy usługi w zakresie wdrażania systemu HACCP, dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, a ponadto dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP. Posiadamy wymagane certyfikaty, uprawnienia. Mamy wieloletnie doświadczenie wykonaliśmy cały szereg dokumentacji Haccp i analiz zagrożeń także innych działalnościach gospodarczych gdzie wdrożenie systemy haccp daje większe możliwości funkcjonowania przedsiębiorstwa. System HACCP jest projektowany i wdrażany pod indywidualne potrzeby klienta. Firma która, posiada prawidłowo wdrożony system HACCP i przestrzega procedur w nim zawartych jest potencjalnie zakładem niskiego ryzyka zagrożenia zdrowia, co daje głównie korzyści tj. zaufanie klienta, lojalność wobec marki adekwatność do wymagań prawnych. Stąd także kontrole prowadzone przez Sanepid nie muszą być tak częste, jak w zakładach nie spełniających stosownych wymogów GHP,GMP i zasad HACCP. Produkt wykonany przez naszą firmę posiada gwarancje w razie jakichkolwiek uwag, zastrzeżeń, wątpliwości ze strony urzędów kontroli wprowadzamy konieczne poprawki już tylko na nasz koszt. Dysponujemy również wzorami ksiąg w konkurencyjnych cenach. Działamy na terenie całej Polski.   Obowiązek posiadania Systemu HACCP został wprowadzony w 2006 roku na podstawie Ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o Bezpieczeństwie Żywności i Żywienia (Dz. U. z dnia 27 września 2006 r.

  Data dodania: 09 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia haccp
 • Szkolenia haccp »

  Dokumentacja HACCP zgodna z zaleceniami ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia, niezbędna w trakcie testom w sklepach, hurtowniach, restauracjach, stołówkach, wszelkiego rodzaju gastronomii, hoteli, pensjonatów, cukierni, piekarni, stołówek, jadłodajni, barów, kawiarni, restauracji, szkół, przedszkoli, sieci marketów, firm/spółek/korporacji produkcyjnych, transportowych itp. Analiza zagrożeń i punkty krytyczne. Dokumentacja HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HACCP, opracowania dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP oraz dodatkowo wszelkie wymagane wzory rejestrów dostosowane w zależności do wymagań i procedur prowadzonej działalności. Zajmujemy się opracowaniem dokumentacji HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HACCP, dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP dostosowane w zależności do potrzeb i funkcji prowadzonej działalności. Przygotowujemy HACCP dla sklepów spożywczych, hurtowni, wszelkiego stylu gastronomii, hoteli, pensjonatów, cukierni, piekarni, stołówek, jadłodajni, barów, kawiarni, restauracji, szkół, przedszkoli, sieci marketów i tak dalej.
   Księga Systemu Haccp zrealizowana przez naszą spółkę są dopasowane do zakresu i użyteczności danego obiektu, w skład jego wchodzi System Haccp, GHP, GMP, Kursy HACCP, WDROŻENIA HACP wszelkie wymagane wzory rejestrów jakie powinniście państwo prowadzić w danym punkcie. Konkurencyjność cenowa na terenie Polski. Tel. 506046300
   Na Dokumentacje Haccp opracowane przez naszą firmę udzielamy gwarancji, to oznacza w razie gdyby sanepid miał zastrzeżenia odnośnie naszego opracowania Haccp, my robimy stosowne poprawki już na nasz koszt. Mamy również księgi haccp wzorcowe w atrakcyjnych cenach. Działamy na terenie całej Polski. Tel. 506046300
   

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • firma szkoleniowa warszawa, szkolenia bhp warszawa
 • firma szkoleniowa warszawa, szkolenia bhp warszawa »

  MAGINVEST.PL - profesjonalne szkolenia bhp i usługi porządkowe. Nasza firma szkoleniowa warszawa spełni oczekiwania każdego klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy śmiało prowadzić szkolenia bhp warszawa dla poszczególnych grup, czy też klientów. Oferujemy Państwu także sprzątanie biur warszawa. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie naszych usług. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rol-Technik Hurtownia art. BHP, wyposażenie budynków inwentarskich, ubezpieczenia
 • Rol-Technik Hurtownia art. BHP, wyposażenie budynków inwentarskich, ubezpieczenia »

  Prowadzimy równolegle dwie branże: 1.hurtownię odzieży roboczej, obuwia i art. bhp, 2.kompleksowe wyposażenie budynków inwentarskich. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku oraz indywidualnym upodobaniom klientów firma nasza sukcesywnie się rozwija poprzez poszerzanie i udoskonalanie asortymentu towarowego. Ilość, rodzaj i szeroki wybór towarów jaki oferujemy pozwala na realizację zamówień dużych zakładów a także mniejszych firm oraz klientów indywidualnych. Zamówiony towar dostarczany jest pod wskazany adres klienta. Wysoką jakość gwarantuje towar znanych producentów. Cały asortyment posiada wymagane certyfikaty, atesty i badania co przedkłada się na bezpieczeństwo oraz satysfakcję klientów. W ostatnich latach poszerzyliśmy działalność o zawieranie ubezpieczeń życiowych i majątkowych w Grupie Concordia TUW.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szafki ubraniowe
 • Szafki ubraniowe »

  Czy będac w podstawówce, marzyliście o metalowych szafkach?? Oglądając amerykańskie seriale, gdzie studenci w swoich szfkach skrywali swoje książki gadżety. Pewnie bedąc w podstawówce było to pokrętne i ślepe marzenie - z przyczyny na metamorfozy ustrojowe i na po komunistyczne rządy. Pomimo renesansu do tzw demokracji, Polakom nie wiodło się najlepiej gospodarczo. Z motywu deficytu podstawowych potrzeb, aspołeczne byłoby porządać coś takiego jak Szafki ubraniowe .
  Mamy XXI wiek i coraz bliżej nam do poziomu zachodniego. Szereg jednostek ma w Swojej ofercie szafki metalowe , szafki metalowe . Dla charakterystycznych kontrahentów przyrządzilibyśmy ponadplanowy program lojalnościowy, w którym podarujemy upust 30% na dowolne artykuły oraz bezpłatny montaż i przewóz. Szereg miłych, usłużnych profesjonalistów, jacy z pewnością pomogą Ci wybrać idealną propozycję. Wbrew tzw boom-u praktycznie w wszelkiej branży, jest w czym wybierać. Pamiętajcie, dobra firma reklamuję się produktami a nie podstępami markitengowymi. Dużo jednostek daję się wyrolować na tego typu chwyty.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • System Haccp w gastronomii
 • System Haccp w gastronomii »

  Wzorcowa dokumentacja sanitarno - higieniczna dla sklepu, restauracji, małej gastronomi, hurtowni, zakładu produkcyjnego i innych podmiotów związanych z obrotem żywnością. Zestaw rozpiski wymaganych poprzez służby sanitarne, a oprócz tego formularze do prowadzenia zapisów. Sposobność dopasowania rozpiski do spersonalizowanych wymagań Firmy albo zapotrzebowania opracowania dokumentacji haccp na specjalne zamówienie. Oferujemy także wdrażanie i aktualizację systemu HACCP, a ponadto kursy w zakresie GHP/GMP i HACCP. Działamy na terenie całej Polski.

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krytyczne limity Haccp
 • Krytyczne limity Haccp »

  Haccp (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli) to system zarządzania jakością produktów spożywczych. Pozwala przewidywanie zagrożeń, ocenę ryzyka, pomaga zlikwidować produkty nie spełniające norm jakościowych. Opracowanie dokumentacji Haccp dla sklepów spożywczych daje gwarancję bezpieczeństwa wykonywanej pracy i towarów jakie się w nim znajdują. Oferujemy usługi w zakresie wdrażania systemu HACCP, dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, a dodatkowo dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP. Posiadamy wymagane certyfikaty, uprawnienia. Mamy wieloletnie doświadczenie wykonaliśmy cały szereg dokumentacji Haccp i analiz zagrożeń też innych działalnościach gospodarczych gdzie wdrożenie systemy haccp daje większe możliwości funkcjonowania przedsiębiorstwa. System HACCP jest projektowany i wdrażany pod indywidualne potrzeby klienta. Firma która, posiada prawidłowo wdrożony system HACCP i przestrzega procedur w nim zawartych jest potencjalnie zakładem niskiego ryzyka zagrożenia zdrowia, co daje głównie korzyści tj. zaufanie klienta, lojalność wobec marki adekwatność do wymagań prawnych. Stąd również kontrole prowadzone przez Sanepid nie muszą być tak częste, jak w zakładach nie spełniających stosownych wymogów GHP,GMP i zasad HACCP. Produkt wykonany przez naszą firmę posiada gwarancje w razie jakichkolwiek uwag, zastrzeżeń, wątpliwości ze strony urzędów kontroli wprowadzamy konieczne poprawki już tylko na nasz koszt. Dysponujemy również wzorami ksiąg w konkurencyjnych cenach. Działamy na terenie całej Polski.   Obowiązek posiadania Systemu HACCP został wprowadzony w 2006 roku na podstawie Ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o Bezpieczeństwie Żywności i Żywienia (Dz. U. z dnia 27 września 2006 r.

  Data dodania: 01 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • BHP Września
 • BHP Września »

  Cały czas modyfikowane regulacje prawne dotyczące BHP, bezpieczeństwa pożarowego, bezpieczeństwa transportu materiałów niebezpiecznych, czy ochrony środowiska, przysparzają Pracodawcom wielu problemów w interpretacji i wdrażaniu w firmie. Proponujemy w Poznaniu wszechstronne usługi w tym temacie: szkolenia w teorii i w praktyce, instrukcje, dokumentację, wsparcie w przeprowadzaniu dochodzenia powypadkowego, ocenę ryzyka zawodowego. Profesjonalna obsługa, konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • EKOMART s. c. - usługi bhp, ochrona środowiska
 • EKOMART s. c. - usługi bhp, ochrona środowiska »

  Biuro Ekomart świadczy kompleksowe usługi w zakresie bhp i ochrony środowiska. Zajmuje się stałym nadzorem bhp i doradztwem. Wykonuje szkolenia w zakresie bhp. Zapewnia najwyższą jakość wykonywanych usług i konkurencyjne ceny. Firma powstała w 1999r. Jako spółka cywilna dwoje współwłaścicieli. Od samego początku firma zajmowała się sprawami bhp i ochrony środowiska.
  Współwłaściciele spółki posiadają wieloletnie doświadczenie w branży bhp i ochrony środowiska, zdobyte podczas pracy w Hucie Stali Częstochowa. Obecnie spółka działa pod nazwą Biuro EKOMART s.c.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dezynfekcja Kraków
 • Dezynfekcja Kraków »

  Firma sprzątająca DDDCzystość trudni się czyszczeniem a także sprzątaniem domów, biur czy magazynów. Nasza firma czyszcząca oferuje Państwu również usługę odśnieżania dachu. Po za usługami porządkowymi, oferujemy także szkolenia bhp na obszarze Krakowa i okolic. Mamy specjalistyczne uprawnienia które pozwalają nam przeprowadzać szkolenia BHP. BHP to Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. BHP to coś co w naszej firmie jest najważniejsze! Nie zwlekaj i skorzystaj z oferty firmy DDDCzystość. Znajdziesz nas na ul. Sucha 6a 30-601 Kraków. Skontaktuj się z nami poprzez: (12) 267 79 93 lub 660 461 428. Z nami, masz 100% pewnośc, że wszystkie usługi zostaną wykonane na najwyższym poziomie. Zaufaj profesjonalnej i doświadczonej firmie jaką jest DDDCzystość.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie okresowe bhp
 • Szkolenie okresowe bhp »

  Firma "Lex Labor" świadczy Zbiorowe Usługi BHP. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w zakresie nadzoru BHP, kontroli i nadzoru nad warunkami bezpieczeństwa i higieny pracy, oraz szanowania prawa pracy. Jesteśmy znaną, cenioną i ciągle poprawiającą się firmą. Prowadzimy ciągłą współpracę z kilkunastoma firmami na terenie całego województwa Opolskiego.

  Naszą ofertę adresujemy do wszystkich, którzy cenią sobie najwyższy standard szkoleń bhp i chcą uczyć się w miłej i przyjaznej atmosferze. Niejednokrotnie udowodniliśmy, że szkolenie nie musi być "przykrym obowiązkiem", bowiem wykorzystujemy nowoczesne środki audiowizualne (filmy video, plansze i folie szkoleniowe) ułatwiające słuchaczom przyswojenie problematyki bhp), a nasi pracownicy są znanymi specjalistami.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apteczki, gaśnice Warszawa - Fireshop
 • Apteczki, gaśnice Warszawa - Fireshop »

  Ścieżka ewakuacji z niebezpiecznego rejonu jest elementem ratującym życie. Sięgając po nasze produkty masz pewność, że będzie zawsze czytelna. Sprzęt przeciwpożarowy oraz zestawy do udzielania pierwszej pomocy to artykuły których zwykle nie można kupić w zwykłym hipermarkecie. Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą sprzętu bezpieczeństwa i pierwszej pomocy, ale poza tym jego kompleksowym serwisem. Sklep internetowy Fireshop to zróżnicowana oferta akcesoriów ppoż, który jest potrzebny w kryzysowej sytuacji. Nasza oferta zawiera m. in. gaśnice, hydranty, wytwornice piany, apteczki, zestaw pierwszej pomocy, koce gaśnicze, znaki ewakuacyjne, apteczka samochodowa oraz produkty boxmet. Zaopatrując się w w sklepie Fireshop będziesz w gotowości na każdą sytuację. Stawiamy na kontakt z naszym klientem dlatego pozwalamy nie tylko na swobodny dobór sprzętu ale także i na negocjacje jego cen. Tutaj kupisz sprzęt bhp błyskawicznie i 24 godziny na dobę.

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inspektor BHP i P.Poż pracodawców
 • Inspektor BHP i P.Poż pracodawców »

  Inspektor BHP i P.Poż ds. samokształcenia kierowanego S.A. oferuje najtańsze na rynku szkolenie BHP dla pracodawców. Dzięki naszemu szkoleniu w formie e-learningu, możesz odbyć obowiązkowe szkolenie niezależnie od miejsca przebywania. Zapewniamy naukę w dogodnym dla Ciebie czasie! Po odbyciu kursu, nie musisz obawiać się kontroli, gdyż wystawiane przez Nas zaświadczenie jest honorowane przez Inspektorów Pracy. O każdej porze dnia i nocy, możesz skontaktować się z wykładowcą i omówić z nim wszelkie wątpliwości z dziedziny BHP. Masz także nieograniczony dostęp do materiałów szkoleniowych, wzorów druków, aktualnych przepisów prawa. W ramach szkolenia oferujemy także doradztwo w zakresie realizacji nakazów organów kontrolnych, dostosowywania do norm pomieszczeń pracy itp. Nasze szkolenie obejmuje tematykę BHP, przeciwpożarową oraz pierwszą pomoc! Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że nie istnieje jedna najlepsza forma nauki, dlatego kurs dostosowaliśmy do różnych wymagań klientów. Oprócz standardowych materiałów książkowych, Kursanci do swojej dyspozycji mają także prezentacje multimedialne, a także filmy wideo. Zapraszamy pracodawców na stronę www.bhp-pracodawcy.pl

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poznań Ghp i Gmp
 • Poznań Ghp i Gmp »

  Nasza firma para się opracowaniem dokumentacji HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HACCP, opracowania dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP, a ponadto wszystkie wymagane wzory rejestrów dostosowane w zależności do potrzeb i zadań prowadzonej działalności. Wykonujemy HACCP dla sklepów spożywczych, hurtowni, wszelkiego stylu gastronomii, hoteli, pensjonatów, cukierni, piekarni, stołówek, jadłodajni, barów, kawiarni, restauracji, szkół, przedszkoli, sieci marketów, firm/spółek/korporacji produkcyjnych, transportowych itp. Na produkt wykonany przez moją firmęzą firmę dajemy gwarancje w razie jakichkolwiek uwag, zastrzeżeń, wątpliwości ze strony SANEPIDU wprowadzamy konieczne poprawki już jedynie na nasz koszt. Posiadamy też księgi wzorcowe haccp w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach !!! Funkcjonujemy na terenie całej Polski
   

  Data dodania: 10 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BPH Śląsk
 • Szkolenia BPH Śląsk »

  Jesteśmy firmą doświadczoną w branży warsztatów bhp. Mamy specjalistów z odpowiednim wykształceniem i przeszkoleniem w tej dziedzinie. Nasze szkolenia bhp są profesjonalnie organizowane. Nasze funkcjonowanie jest za każdym razem bardzo zaawansowane, a ponadto sprawne. Przeprowadzamy szkolenia bhp dla wszystkich grup zawodowych. Nasi pracownicy są prężnym zespołem nie bojących się żadnych wyzwań. Zapewnimy Twojej firmie komplet dokumentów wymaganych ażeby prowadzić bezpiecznie zakład produkcyjny. Zapraszamy do współpracy, z nami poczujesz się bezpieczniej.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wdrażanie systemu haccp
 • Wdrażanie systemu haccp »

  Mamy wieloletnie praktykę we wdrożeniach haccp, setki wytworzonych opracowań i wdrożeń  dla takich obiektów jak przykładowo. hurtownie, sklepy, restauracje, pensjonaty, stołówki, gastronomie, sklepy spożywcze, mała i duża gastronomia, restauracje, mieszkania wczasowe, pensjonaty, piekarnie, bary, stołówki, do sieci marketów i zakładów przetwórstwa, itd. KONKURENCYJNOŚĆ CENOWA WDROŻEŃ HACCP. Działamy NA TERENIE CAŁEJ POLSKI. tel. 506046300
   

  Data dodania: 15 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szacowanie ryzyka
 • Szacowanie ryzyka »

  Profesjonalne usługi w zakresie wdrażania, zachowania oraz doskonalenia zintegrowanych systemów zarządzania w organizacjach i przedsiębiorstwach. Nasi kompetentni konsultanci pomagają na każdym z kroków wdrażania systemu. Wskazują rodzaj operacji oraz ich zakres starając się, aby wymogi ISO zostały spełnione. Usługi konsultingowe świadczymy w czasie i miejscu przedtem uzgodnionym. Dr Halicki i Partnerzy proponują usługi wdrożeniowe i szkoleniowe w dziedzinie wewnętrznego systemu kontroli, systemu zarządzania jakością, systemu zarządzania środowiskowego, systemu zarządzania BHP, systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności, systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji, systemu zarządzania dla dostawców przemysłu samochodowego, zapobiegania zagrożeniom korupcyjnym, FME, AQAP.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • BHP Katowice
 • BHP Katowice »

  Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej firmy BeHaPeks. Zajmujemy się w szczególności: bezpieczeństwem higieny pracy, oceną ryzyka zawodowego, szkoleniami przeciwpożarowymi, opracowywaniem, wykonywaniem oraz wdrażaniem systemu HACCP a również higieną żywienia.BeHaPeks świadczy usługi na terenie całego kraju. Serdecznie zachęcamy do zapoznania wraz z naszą bogatą ofertą usług, która znajduje się na naszej stronie.Jesteśmy specjalistami w naszej branży, warto nam zaufać.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: BHP

BHP - nowa strona:

Adres: